Obecnie 296 forumowiczów jest online
Obecnie 296 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

naciągacze

N/A
# 1
N/A

mam regularne telefony z firm : pcc system oraz Krajowy Rejestr Przedsiębiorstwobie oferują wizytówkę premium na mapach google, oczywiście chodzi o przedłużenie wyświetlania kwota około 270zł na 2 lata lub bezterminowo, obydwie firmy podają ze współpracują z google.

a Tutaj przykładowy e-mail o którego prosiłem :

Szanowni Państwo,

Krajowy Rejestr Przedsiębiorstw to Firma dzięki której poszerzają Państwo swoje możliwości dotarcia do klientów i przekazania im że są Państwo wiarygodnym i solidnym przedsiębiorstwem.

W kwocie jednorazowej opłaty którą proponujemy otrzymują Państwo:

· Rozszerzenie konta Google + Google Maps Google Moja Firma – dzięki rozszerzeniu tych kont otrzymają Państwo możliwość pełnego przedstawienia danych teleadresowych, oferty wraz z mapą dojazdu dzięki temu klient łatwiej do Państwa dotrze i bez wchodzenia na stronę internetową dowie się o Państwa ofercie.

· Profesjonalna galeria zdjęć, mapka lokalizacyjna – przedstawienie graficzne Państwa możliwości oraz mapa dojazdu z nawigacją GPRS działająca na wszystkich urządzeniach mobilnych dzięki czemu 95% osób dotrze do Państwa bez najmniejszego problemu.

· Pomoc informatyka i grafika w doborze odpowiedniej treści i szaty graficznej - nasi graficy oraz informatycy pomogą Państwu w doborze odpowiednich zdjęć oraz formy graficznej wizytówki oraz pozostaną do Państwa dyspozycji w każdej kwestii dotyczącej wizytówki przez cały okres jej ważności.

· Darmowy dostęp do panelu zarządzania wizytówką – na Państwa życzenie przekażemy dane dostępowe do wizytówki którą dla Państwa zaktualizujemy dzięki czemu będą mogli Państwo samodzielnie aktualizować swoją wizytówkę.

· Możliwość sprawdzenia swojego statusu w Krajowym Rejestrze Przedsiębiorstw – mogą Państwo skontaktować się z naszą infolinią i sprawdzić swój status w Krajowym Rejestrze Przedsiębiorstw jak i kontrahentów z którymi chcą Państwo podjąć współprace.

· Dwa lat wyświetlania wpisu i wizytówki – od dnia opłacenia usługi przez najbliższe 24 miesiące nie będą musieli Państwo ponosić dodatkowych opłat.

· Trzy frazy kluczowe dzięki którym będziecie Państwo wyświetlani – ustalane podczas rozmowy z konsultantem.

· Certyfikat Krajowego Rejestru Przedsiębiorstw – dokument stwierdzający że są Państwo sprawdzonym przedsiębiorcą w Krajowym Rejestrze Przedsiębiorstw.

A wszystko to jest dla Państwa w obniżonej cenie 239 zł kosztu całkowitego na 24 miesiące.

Pozdrawiam serdecznie,

Anna

KONTAKT:

e-mail: kontakt@rejestr.biz

Tel: 517-596-759

www.rejestr.biz

Odpowiedź eksperta 1verified_user

naciągacze

Profesjonalista ✭ ✭

Jedynie co, to jeśli świadczą usługi PPC to donos do Google, natomiast tego typu firm jest mnóstwo na rynku.

Ignorować i edukować innych.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

naciągacze

Najlepszy Współtwórca

Polecam przeczytać: Opłaty za publikację wizytówek na Mapach Google – nie daj się nabrać!

https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/Artykuly/Oplaty-za-publikacje-wizytowek-na-Mapach-Google-n...

Polecam także:

Wskazówki na temat umieszczania informacji o firmie w Google

https://support.google.com/business/answer/3038177?hl=pl

Tam o własności i zarządzaniu napisane jest bardzo wyraźnie:

(...)

Tylko właściciele firmy lub ich upoważnieni przedstawiciele mogą weryfikować informacje o firmie w Google Moja Firma i nimi zarządzać. Jeśli chcesz, by Twoją wizytówką zarządzały inne osoby, możesz dodać je jako menedżerów.

Dodatkowe wskazówki dla upoważnionych przedstawicieli

Osoba lub firma zarządzająca w Google Moja Firma informacjami o firmie, której nie jest właścicielem, jest uznawana za jej upoważnionego przedstawiciela. Przykłady: zewnętrzna firma zajmująca się optymalizacją witryn pod kątem wyszukiwarek (SEO) lub marketingiem w wyszukiwarkach (SEM), znajomy właściciela firmy, operator obsługujący harmonogramy, rezerwacje lub składanie zamówień online czy też stowarzyszony operator sieci.

Upoważnieni przedstawiciele:

• Nie mogą nigdy dodawać wizytówki firmy bez wyraźnej zgody jej właściciela.
  • Nie mogą nigdy publikować materiałów fałszywych, nierealistycznych ani wprowadzających w błąd.
  • Nie mogą nigdy podejmować napastliwych, obraźliwych ani naruszających zaufanie działań wobec potencjalnych lub dotychczasowych klientów.
  • Muszą zawsze ściśle współpracować z właścicielem firmy nad sfinalizowaniem weryfikacji. Więcej informacji o weryfikowaniu firmy
  • Muszą się zawsze upewniać, że właściciel firmy zdaje sobie sprawę, czym jest usługa Google Moja Firma i gdzie są używane trafiające do niej dane. Upoważnieni przedstawiciele powinni udostępnić właścicielowi firmy następujące materiały:
  • Muszą zawsze informować właściciela firmy o swoich działaniach podejmowanych w związku z wizytówką firmy.
  • Muszą zawsze przestrzegać Wskazówek na temat umieszczania informacji o firmie w Google. Jako numer telefonu i adres strony na wizytówce firmy należy zawsze podawać pojedynczy, sprawdzony numer telefonu i adres firmowej strony. Właściciel musi mieć możliwość przejrzenia tych informacji. Zawartość strony musi należeć do właściciela firmy i być przez niego zarządzana.
  • Muszą zawsze niezwłocznie odpowiadać na żądania dostępu administracyjnego i przekazywać prawo własności do wizytówki firmy jej właścicielowi, natychmiast gdy o to poprosi. Upoważnieni przedstawiciele muszą, o ile tylko to możliwe, zachęcać właściciela firmy do samodzielnego utworzenia konta, zweryfikowania wizytówki i dodania upoważnionych przedstawicieli jako menedżerów. Więcej informacji o przekazywaniu prawa własności

Nieprzestrzeganie tych zasad może spowodować zawieszenie wizytówki i/lub konta.

(...)

Pozdrawiam,

Jacek

naciągacze

Nowicjusz ✭

A do mnie napisała firma 

http://www.mapafirm.net/index.php?p=regulamin

która oferuje przedłużenie wizytówki po roku czasu oczywiście za pieniązki. Czyli rozumiem że naciągają?

naciągacze

Nowicjusz ✭

Mnie właśnie naciągnęła firma Solis System - Poznań !!! Uważajcie!!!

naciągacze

Profesjonalista ✭ ✭

@Barbara M w jaki sposób naciągnęła?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

naciągacze

Nowicjusz ✭

Tak, ja również dałam się naciągnąć, ale tak tego nie zostawię.

naciągacze

Nowicjusz ✭

Telefon, przedłużenie wizytówki Google, która de facto jest darmowa. Aż się sama dziwię, ponieważ jestem ostrożna z tego typu telefonami. Jutro dzwonię do nich.

naciągacze

Profesjonalista ✭ ✭

@Barbara M a nie masz czasem usługi pozycjonowania wizytówki w tym?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

naciągacze

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Oszuści! 

Poniżej treść wiadomości email po telefonie z informacją, że wizytówka traci ważność i przestanie się wyświetlać!

"W nawiązaniu do naszej rozmowy przesyłam informację dotyczącą dalszego wyświetlania reklamy.

Oferujemy Państwu przedłużenie wyświetlania wizytówki firmy w wyszukiwarce Google (miejsca Google dla firm) , która ukazuje się poprzez słowa kluczowe oraz kategorie."

784 907 531 Majewski Jacek / ppcsytem

Opłata za optymalizację, weryfikację oraz obsługę konta jest jednorazowa na okres bezterminowy czyli do końca trwania działalności i wynosi 299 PLN BRUTTO