Obecnie 208 forumowiczów jest online
Obecnie 208 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

groźby ze strony zewnrznej firmy

Nowicjusz ✭

Już pisałam na tym forum. Zrobiłam błąd i podałam kod weryfikacyjny jakiejś firmie, która dzwoniła z propozycją przedłużenia wizytówki. Dodam, że Pan mówił, że płaciła to 2 lata temu moja mama (wtedy firma jeszcze należała  niej). Pan poprosił o ten kod,zweryfikował firmę i poprawił mi znacznik na mapie i dane gdyż mówiłam że są nieaktualne oraz zrobił mi taką wstępną stronę int. chociaż o to nie prosiłam. Gdy zrozumiałam że źle robiłam poprosiłam o przekazanie własności i niechętnie przekazał mi ją. Twierdzi jednak że skoro nie chcę zz nim przedłużyć tej wizytówki i dodać go jako administratora to mam usunąć tą wizytówkę. Twierdzi, że tą wizytówkę 2 lata temu zrobił on i nie mam do niej prawa. Poza tym teraz ją poprawił i ma nagrane rozmowy że chciałam żeby ją poprawił. Dodam że kiedy z nim rozmawiałam nie miałam pojęcia co to google moja firma i że to jest bezpłatne.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Oliwia S
lipiec

Profesjonalista ✭ ✭

Skoro masz wizytówkę to chyba nie ma za bardzo problemu?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Oliwia S
lipiec

Profesjonalista ✭ ✭

Skoro masz wizytówkę to chyba nie ma za bardzo problemu?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Najlepszy Współtwórca

Jeśli jesteś właścicielem firmy to wizytówka jest Twoja i namawanie Cię do usunięcia jej nie ma podstaw zgodnie z wytycznymi Google:

https://support.google.com/business/answer/3038177?hl=pl

Przeczytaj jeszcze:

https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/Artykuly/Oplaty-za-publikacje-wizytowek-na-Mapach-Google-n...

Proponuję kontakt z prawnikiem w razie zostrzenia się sytuacji.

Pozdrawiam,

Jacek