Obecnie 194 forumowiczów jest online
Obecnie 194 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

fikcyjna osoba napisała opinie

Nowicjusz ✭

Wzywam firme google do wykasowanoa opinii napisanej przez fikcyjna osobe. Jakas Kasie ktora nigdy nie była w klinice natomiast jest to przejaw wpisu od konkurencji. Przedsadowe wezwanie do usuniecia opinii fikcyjnej osoby i zaplaty za utrate dobrego imienia firmy i utraconych w zwiazku z tym korzyści 200tys zł.Na rachunek firmy nr konta podany w google adwords. Kinga Golonka właściciel Stomatologia 24H Sbieskiego

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Proszę o wykasowanie kłamliwej opinii pochodzącej od fikcyjnej osoby

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Ten wpis został zedytowany przez Community Manager, proszę pamiętać żeby nie publikować danych osobowych, jest to wbrew zasadom naszego forum. Dbajmy o prywatność I bezpieczeństwo chroniąc swoje jak I innych dane osobowe.

 

Wnoszę o wykasowanie opinii gdyż pochodzi od osoby fikcyjnej i nie jest zgodna z prawdą:

Kasia ****** Ocena Data dodania
   
19 maj 2017
Pomimo umówionej na 7:00 rano wizyty nie było żadnego stomatologa. Jeden musiał wyjść a drugi jeszcze nie przyszedł i miał być dopiero za godzinę. Umawiałam wizytę dzień wcześniej i zależało mi właśnie na zapisanej wizycie i wczesnej godzinie bo potem cały dzień nie było na to czasu. Rozumiem, że są różne przypadki ale zawsze można do pacjenta zadzwonić i go uprzedzić. No i stomatologia 24h bez stomatologa 24h... Nieprofesjonalne.
Sprawdzone metody odpowiadania na opinie
Stomatologia 24H Sobieskiego 19 maj 2017

– Nie jest Pani i nigdy nie była Pacjentką Kliniki do tego podejrzewam,że osobą fikcyjną. Takiej sytuacji nie było. Chyba Pani pisze od konkurencji o ile Pani istnieje żeby zniszczyć Klinice dobrą opinię i wizerunek.W godzinach 20:00-8:00 rano są przyjęcia wyłącznie pacjentów bólowych więc z racji tego nie mogła być Pani umówiona na planową wizytę w takiej godzinie. Pacjenci planowi są umawiani w godzinach 8:00-20:00. W związku z naruszeniem wizerunku Kliniki wzywam Katarzynę ******* oraz firmę google do zaprzestania naruszeń oraz do zapłaty na konto Kliniki 200tys.zł w ciągu 7 dni inaczej będzie to skutkować wystąpieniem na drogę sądową z powództwem za niszczenie kłamliwą opinią oraz jej publikowaniem dobrego wizerunku Kliniki ponieważ dbamy o to żeby oczekiwania wszystkich pacjentów zostały spełnione i przykładamy należytej staranności żeby leczenie odbywało się na najwyższych standardach światowych (mikroskop dentystyczny). Zapewniamy też codziennie całodobową opiekę stomatologiczną (24h na dobę) co wiąże się z pracą w nocy i wieloma wyrzeczeniami w niesieniu pomocy dla pacjenta bólowego. Dlatego też doceniam jako właściciel lekarzy którzy pracują w nocy ponieważ jestem jednym z nich i też pracuję w nocy. Jesteśmy profesjonalną stomatologią i takie opinie jak ta powyżej są krzywdzące dlatego też należy potraktować niniejsze wezwanie dla Pani Katarzyny ******* (nikt nie jest anonimowy w internecie) i google jako przedsądowe wezwanie do zapłaty. Pozdrawiam właściciel Stomatologii 24H Sobieskiego

fikcyjna osoba napisała opinie

Nowicjusz ✭

Witaj Edyta, 

jeśli opinia łamie regulamin możesz oznaczyć opinię do usunięcia, możesz również dodać do każdej opinii komentarz.

Przeczytaj Zasady dotyczące zamieszczania opinii i zdjęć oraz Oznaczanie i poprawianie nieodpowiednich opinii

Pozdrawiam 

fikcyjna osoba napisała opinie

Nowicjusz ✭

Proszę udowodnić mi że ta osoba istnieje bo nie widze powodu żebście nie wykasowali opinii tej osoby skoro ona nie istnieje i fikcyjnyjest wpis.

fikcyjna osoba napisała opinie

Najlepszy Współtwórca

@Edyta G my nie jesteśmy pracownikami Google. Pomagamy bo lubimy Emotikon: Mrugający

 

Darek zaproponował rozwiązanie. Oflagowanie i zgłoszenie takiej opinii powinno pomóc, ale zapewne wymaga to czasu.

Kolejnym rozwiązaniem to umiejętna odpowiedź na taką opinię, co może podważyć prawdziwość takiej opinii.

Dominik Myślak

fikcyjna osoba napisała opinie

Nowicjusz ✭ ✭

Pani Edyta chyba nie bardzo roumie , że na tym forum odpowiadają inni użytkownicy. To nie jest jakiś oficjalny support google...

fikcyjna osoba napisała opinie

Nowicjusz ✭

ale nie zalezy mi na doawaniu komenarza żeby nakręcać wam interes. Nie rozumiesz, że nruszasz dobe imie firmy i obiżasz dochód a to już kosztuje. Czy chce się pana firma konieczne znalesć w sądzie o odszkodowanie?

 

fikcyjna osoba napisała opinie

Nowicjusz ✭ ✭

Szanowna Pani Edyto G.

 

Proszę zrozumieć, że pisząc na tym forum otrzymuje Pani odpowiedzi od innych użytkowników usług firmy Google. 

Z treści zamieszczanych przez Panią wypowiedzi wynika, że jest Pani przekonana że rozmawia tutaj Pani z pracownikami firmy Google a tak NIE JEST .

 

Na tym forum piszą po prostu inni użytkownicy - tacy sami jak Pani - którzy w wolnym czasie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

fikcyjna osoba napisała opinie

Community Manager

Droga Pani Edyto,

Aby złożyć skargę o sprawdzenie przypuszczalnie kontrowersyjnych treści, należy użyć formularza powiadomienia online na stronie http://support.google.com/legal

Jeśli Pani zdaniem opinia narusza zasady Google dotyczące treści opinii, może Pani ją zgłosić. W tym celu należy kliknąć opinię, a następnie kliknąć link „Oznacz jako nieodpowiednie”. Jest on oznaczony niewielką flagą, która z reguły wyświetla się po najechaniu kursorem myszy na opinię. W ten sposób nasz zespół ds. opinii otrzyma wiadomość o zaistniałym problemie, dzięki czemu zgłoszenie zostanie przetworzone szybko i sprawnie.

 
Pozdrawiam,

Gosia
Community Manager