Obecnie 182 forumowiczów jest online
Obecnie 182 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zmiana widoku w "Zobacz z zewnątrz" w wizytówce google

Nowicjusz ✭

1. Nazwa firmy - Vega Medica s.c. Instytut Medycyny Holistycznej

2. ul. Szymczaka 5, 01-227 Warszawa

3. Moja firma jest opublikowana w google

4. Na zdjęciu znajduję się zaznaczone strzałką wejście do naszej przychodni

Nowicjusz ✭

Po mimo wielu licznych prób nie udało mi się zmienić w edycji "zobacz z zewnątrz" na poprawny widok na wejście do naszej przychodni

Magister ✭

Witam,

W tej sytuacji sugeruję zmienić położenie znacznika i przesunąć go bardziej pod to wejście do firmy. 

Patrząc na Mapach Google na tą firmę jest on ustawiony jakby z drugiej strony budynku i dlatego Street View może pokazywać nie tak jak chcesz.

Zaloguj się do Google Moja Firma, kliknij w przycisk "edycji" a następnie w symbol ołówka przy adresie firmy. W oknie, które Ci się otworzy będzie Mapka i ustaw znacznik w odpowiednim miejscu. Poczekaj cierpliwie na aktualizację widoku z ulicy, ta zmiana może nie być widoczna od razu.

Pozdrawiam.

Nowicjusz ✭

Dzięki wielkie nie wpadłem, żeby to zrobić Emotikon: Szczęśliwy

pozdrawiam

Nowicjusz ✭

Pozwolę sobie podpiąć się pod post, bo mam podobny problem.
1. Nazwa firmy: Lemar Okna i Drzwi Leszek Dębniak
2. Adres: Głęboka 8A, 20-612 Lublin

3. Firma jest opublikowana w google

4. Na zdjęciu w "Zobacz z zewnątrz" pokazuje się konkurencja, która ma siedzibę zaraz obok.

Przesuwanie znacznika mapy, o którym pisał wyżej Mateusz M nic nie dało. Minęło odpowiednio dużo czasu, żeby zmiana była widoczna. Jednak nie widać poprawy. 

Jakieś pomysły? 

Magister ✭

Możesz skorzystać z opcji "zgłoś problem". Odszukaj firmę na Mapach, kliknij w widok z zewnątrz a następnie w prawym dolnym rogu ekranu Map: "zgłoś problem". Następnie wybierz odpowiednią przyczynę i opisz problem. 

Pozdrawiam