Obecnie 66 forumowiczów jest online
Obecnie 66 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zmiana numeru telefonu przez osoby trzecie

Nowicjusz ✭

Witam, wizytówka mojej firmy o nazwie "Przychodnia Nasza Zdrowie we Frampolu" (firma zweryfikowana, Przychodnia Nasze Zdrowie we Frampolu Kościelna 29 23-440 Frampol) została zmieniona. A dokładniej jej numer telefonu, czy jest to możliwe aby osoba, która nie jest właścicielem firmy i nie ma dostępu do mojego konta, mogła to zmienić? Czy musi być to odpowiednio duża liczba osób, które "zaproponowały zmianę"? Czy ta zmiana została w jakikolwiek sposób skontrolowana? Dowiedziałem się o zamianie numerów telefonu po fakcie przez dostanie maila od google. Dodam, że numer telefonu był prawidłowy, a został zmieniony na ten którym posługuje się konkurencja Emotikon: Mrugający Czy jest jakikolwiek sposób na sprawdzenie kto dokonał zmian?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zmiana numeru telefonu przez osoby trzecie

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

Nie ma opcji takiego sprawdzenia. Jeśli jesteś zweryfikowanym właścicielem to możesz zawsze poprawić swoje dane. Google nie zdradza w jaki sposób weryfikuje sugerowane zmiany. Jeśli sytuacja będzie powtarzać - kontaktuj się bezpośrednio z pomocą. Jest szansa, że oni mają jakąś możliwość zablokowania propozycji takich zmian przez użytkowników:

https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/Artykuly/Potrzebujesz-Pomocy-z-Twoja-wizytowka-Google-Moja...

Pozdrawiam,

Jacek