Obecnie 187 forumowiczów jest online
Obecnie 187 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Złodziejskie Rankingi wypozycjonowane w Google

Nowicjusz ✭

Witam serdecznie,
Mieliście do czynienia z takim złodziejskim czymś jak "Rankingkwiaciarni.pl" ? Wypozycjonowani są w Googlach przepięknie ( zawsze pierwsza strona), a wszędzie w internecie są zgłoszone informacje o tym, że to oszuści. Nie da się ich w żaden sposób zgłosić do Google, nie da się ich tknąć, a oszukują ludzi od wielu lat. Wpakowali mi firmę do tego rankingu, przywłaszczając sobie zdjęcia z profilu Facebookowego mojej firmy, wpisali niewłaściwe informacje co do godzin otwarcia, z resztą w ogóle nie mieli prawa nic wrzucić. Jeszcze żeby było bezczelniej, wystawili mi Fakturę na adres mojej firmy i wysłali list polecony, w którym widniała informacja, że mam tydzień od momentu otrzymania listu (cwaniaki) na zapłacenie kwoty (540 zł) oraz od razu przedsądowe wezwanie do zapłaty na kwotę 750 zł z informacją, że idziemy do sądu, ale koszty sądowe pokrywam ja. (od razu piszę, z nikim nie rozmawiałam, nic nie klikałam, na nic się nidzie nie godziłam, usłyszałam o nich jak dostałam właśnie ten polecony list) Nie no ogólna oszukańcza złodziejska szajka. Nie boję się ich wygrażanek, ale denerwuje mnie to, że Google pozwala takim złodziejskim przedsięwzięciom się tak pięknie wypozycjonować, tylko przez to, że mają dużo treści. Ale jakiej? Wszędzie tylko fora internetowe zapełniają się kolejnymi wpisami ludzi, których chcieli oszukać, ludzie nie mają ani jak skontaktować się z tą firmą ani z Google, które wspiera działanie tego oszustwa, dając przyzwolenie na to by ranking widniał tak wysoko w wyszukiwaniu. Uważajcie na nich. A może ktoś tu miał z tym problem i zna roziwązanie? 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Złodziejskie Rankingi wypozycjonowane w Google

Najlepszy Współtwórca

To nie ma nic wspólnego z Google Moja Firma.

Temat raczej na forum webmasterów: https://productforums.google.com/forum/#!forum/webmaster-pl

Oni zajmują się pozycjonowaniem.

Pozdrawiam,

Jacek