Obecnie 212 forumowiczów jest online
Obecnie 212 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zdjęcie nawołujące do nienawiści w wizytówce mojej firmy...

Nowicjusz ✭

Witam,

Ktoś wrzucił na nasz profil na mapach google zdjęcie z siekierą i jakiś tekstach o Europie w kryzysie kultur.... Nie chcę, żeby takie treści znajdowały się w naszej wizytówce, bo nie wiadomo, czy chodzi o szerzenie nienawiści na tle rasowym, czy o coś innego, a poza tym ma się to nijak do serwisu laptopów. Zgłaszałem to do Google 2 razy (przez formularz), ale zdjęcie nadal jest, a Google milczy...

W jaki sposób jako właściciel mogę usunąć nieodpowiednie i niechciane zdjęcie ? Czy każdy może wrzucać cokolwiek i Google to akceptuje ?

Link do profilu: https://goo.gl/maps/6ffwhG43xzG2

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Michał P
lipiec

Student ✭ ✭

Czy próbowałeś tak?, bo nie wiem czy o tym formularzu piszesz:

Kliknij w Mapach Google na zdjęcie, które chcesz zgłosić do usunięcia, w górnym rogu pojawi Ci się ikona 3 kropek, klikasz.
Pokazuje Ci się opcja "Zgłoś problem", wybierasz z listy rozwijanej odpowiednią opcję i uzupełnij kolejne kroki formularza. 
Teraz musisz poczekać na weryfikację zgłoszenia przez Google.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Michał P
lipiec

Student ✭ ✭

Czy próbowałeś tak?, bo nie wiem czy o tym formularzu piszesz:

Kliknij w Mapach Google na zdjęcie, które chcesz zgłosić do usunięcia, w górnym rogu pojawi Ci się ikona 3 kropek, klikasz.
Pokazuje Ci się opcja "Zgłoś problem", wybierasz z listy rozwijanej odpowiednią opcję i uzupełnij kolejne kroki formularza. 
Teraz musisz poczekać na weryfikację zgłoszenia przez Google.

Nowicjusz ✭

Dzięki! Dokładnie tak zrobiłem, ale nic się nie działo. Dopiero jak napisałem posta, to zdjęcie zostało usunięte. Przypadek?

Student ✭ ✭

To forum dla społeczności, więc mocy sprawczej jako tako nie posiada Emotikon: Szczęśliwy ale najważniejsze, że się udało Emotikon: Szczęśliwy