Obecnie 188 forumowiczów jest online
Obecnie 188 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zawieszona wiztówka

Nowicjusz ✭

Hej, moja wizytówka w google została zawieszona ponieważ w jakis sposób narusza regulamin.

Przeglądałem go cztery razy i nie wiem co go narusza....

Podane w wizytówce jest zdjęcie, adres, telefon, godziny otwarcia oraz branża...

Może ktoś to zweryfikować z obsługi i wysłać e-mail w których punktach regulamin usługi został złamany bo zbaraniałem???

--

Pozdrawiam

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zawieszona wiztówka

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

Tutaj nie ma obsługi, sa tyko inni użytkownicy. Proponuje przeczytac maila uwaznie i przede wszystkim przeczytać wytyczne:

https://support.google.com/business/answer/3038177?hl=pl

Zwykle przyczyną jest nazwa.

Ale jesli w mailu jest napisane, ze chodzi o tresci to moga byc zdjecia lub posty.

Wprowadz zmiany i masz pewnie w mailu opisana droge odwolania. Trzeba troche potem zaczekac.

Pozdrawiam,

Jacek

Zawieszona wiztówka

Nowicjusz ✭

Maila nie dostałem, a wg. wytycznych (jak ja to nazwałem — regulaminu) wszystko niby OK.

Co jest "nie halo" z nazwa, skoro tak sie nazywa firma, to tak musi być wpisane ...

Zawieszona wiztówka

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Jeśli uważasz, że jest OK to skontaktuj się z pomocą Google Moja Firma.

(Zaloguj się i kliknij na Pomoc w lewym panelu, a potem pod Kontakt w boksie po prawej).

Pozdrawiam,

Jacek

Zawieszona wiztówka

Student ✭ ✭ ✭

Uważam że w wizytówce google powinny być zdjęcia firmy i jej otoczenia. Trzeba zwrócić uwagę by były widoczne w google maps.