Obecnie 234 forumowiczów jest online
Obecnie 234 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zablokowanie wizytówki

Nowicjusz ✭ ✭

Witam.moja strona google plus została zawieszona z powodu generowania spamu.Nie wiem co powinienem zmienić lub usunśc.bardzo proszę o pomoc.Moj adres to https://hydraulik-krakow.com.pl.Z góry dziękuję za pomoc.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Zablokowanie wizytówki

Najlepszy Współtwórca
Witaj,
Masz zawieszoną wizytówkę? Czy zawieszoną stronę Google+? Di tego podajesz adres strony www, która jest czymś innym. Napisz konkretnie gdzie i jaki komunikat otrzymałeś od Google (tyljo nie podawaj adresu poczty albo haseł!!!) oraz co widzisz w panelu Google Moja Firma i jaką masz nazwę firmy w Google Moja Firma. Na razie zbyt mało wiadomo.
Jeśli mocno "nabroiłeś" to może być i tak, że strona Google+ może być zawieszona bezterminowo.

Pozdrawiam,
Jacek

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭ ✭

Witam.jestem trochę laikiem w tych kwestiach.Czy moglibyśmy skontaktować się telefonicznie?Np. mógłby Pan wysłać mi swój nr na mojego meila. Bardzo zależy mi na sprawie i jestem gotowy na gratyfikację finansową za pomoc.pozdrawiam.

Najlepszy Współtwórca
Witaj,
Zalatwiamy wszelkie sprawy, udzielamy pomocy i komunikujemy sie tutaj, na forum. Zadna gratyfikacja nie wchodzi w gre. Prosze odpowiedz na moje pytania tutaj, na forum.

Pozdrawiam,
Jacek

Nowicjusz ✭ ✭
Więc nazwa mojej firmy to "hydraulik Kraków" i w związku z tym ze w Krakowie jest kilka firm o tej nazwie dla ułatwienia podaje,że jest zlokalizowana pod adresem Michała Bobrzyńskiego 19.W głownym panelu sterowania widneje napis;"zawiesiliśmy twoja stronę ze względu na problemy związane z jakością,natomiast w podmenu "informacje" jest "twoja wizytówka została zawieszona z powodu problemu z jakością.Przy jakichkolwiek próbach zmiany w wizytówce i po wysłaniu formularza o jej odwiesznenie otrzymuje melia z informacją "Sprawdziliśmy Twój wniosek i nie możemy w tej chwili przywrócić Twojej strony Google+. Została ona zawieszona w związku z generowaniem spamu.
pozdrawiam.

Najlepszy Współtwórca
Witaj Ryszard,
Przykro mi, ale musiałeś sporo pospamować. Spróbuj za kilka tygodni ponownie wysłać formularz z prośbą o odwieszenie.
Jeśli to nic nie da - skontaktuj się z pomocą Google Moja Firma poprzez formularz na dole strony: https://support.google.com/business/answer/2911778?from=cuf (Need help/Potrzebujesz pomocy? ->Wyślij e-mail

Pozdrawiam,
Jacek

Nowicjusz ✭ ✭
Witam Ponownie Panie Jacku.Ale co w tej sytuacji rozumie Pan jakos spamowanie?co mogłem zrobić nie tak?
Pozdrawiam

Najlepszy Współtwórca
@Ryszard
Na przykład publikowanie wpisów lub komentarzy na Google+ ze swoimi reklamami w społecznościach, które nie chcą reklam i/albo mają ściśle określoną tematykę gdzie Twoje posty nie pasowały.

Pozdrawiam,
Jacek

Nowicjusz ✭ ✭
Bardzo dziekuje za pomoc.

Zablokowanie wizytówki

Nowicjusz ✭ ✭

Witam Pana ponownie.mam jeszcze jedno pytanie.Wysyłam prośbę o przywrócenie wizytówki ale google odpisuje,że podaje nieprawidłowy adres url.Co dokładnie powinno znajdować się po The URL will begin with https://plus.google.com/...

Z góry dziękuje za pomoc

Zablokowanie wizytówki

Najlepszy Współtwórca

Ryszard

Link powinien wyglądać tak:

https://plus.google.com/_NUMER_IDENTYFIKACYJNY_ - resztę usuń

Pozdrawiam,

Jacek

Zablokowanie wizytówki

Nowicjusz ✭ ✭

a gdzie znajdę ten numer?

Zablokowanie wizytówki

Najlepszy Współtwórca

Na swojej stronie Google+. Może masz jakieś maile z linkami do tej strony jak coś na niej publikowaleś, jak nie masz do niej dostępu?

Pozdrawiam,

Jacek

Zablokowanie wizytówki

Nowicjusz ✭ ✭

Witam ponownie.Poradziłem już sobie z tym numerem.Natomiast google wciąż nie chce odwiesić mojej strony google+.Usunołem juz wszystkie wpisy.Co może byc jeszcze traktowane jakos spam?

Pozdrawiam,

ryszard

Zablokowanie wizytówki

Student ✭ ✭ ✭

pokaż nam screen tej wizytówki. Bedzie łatwiej określić co nie spełnia wytycznych Google

Tomasz Wydra miłośnik SEO i porządków z firmami na mapach Google