Obecnie 280 forumowiczów jest online
Obecnie 280 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Wulgaryzmy w fałszywej opini.

Nowicjusz ✭

Witam.
W mapach google, mój ojciec wyświetala się jako studwiert Pelplin. W jaki sposób można usunać opinię kogoś, kto używa wulgaryzmów i wyzwisk w opini, na temat mojego ojca, nie podając nawet nazwiska ani imienia. Na koncie widnieje jako MrMaly646 w opini pisząc- "oszust i cham". Dlaczego google pozwalają na taki sposób opisywania opini i nie chcą jej usunać pomimo milionowego oflagowania i wysyłania próśb o usunięcie opini ?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Profesjonalista ✭ ✭

zgłoś na fladzę komentarz i wyślij zgłoszenie. Odpowiedni zespół Google się nią zajmie.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nowicjusz ✭

1000000 razy już tak robiłam i zero reakcji. Wysłałam kilka pism e-mailowo oraz listownie i nic...

Najlepszy Współtwórca

Firma nie jest zweryfikowana.

Niech ojciec zweryfikuje się jako właściciel i z konta właściciela odpowie na tą opinię, pisząc dlaczego jego zdaniem narusza ona wytyczne Google, a potem niech z tego konta tę opinię oflaguje.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Niestety, Google nie reagują nawet listownie. Firma zweryfikowana, flagi i metody e-mailowe też nie pomagają. Google jako firma kompletnie nie interesuje się swoimi klietami. Nawet polityka prywatności siada...