AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 155 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Wniosek

Nowicjusz ✭

Nasza firma jak z resztą wiele innych otrzymała negatywna opinie od Radosław Klimecki. Czytając wpisy innych przedsiebiorcow zauważyłem że nie tylko moja firma padla ofiarą zniesławienie chociaż nigdy z naszą firmą nie współpracował. Skąd bierze i rozpowszechniania nieprawdziwe informacje na temat nie tylko Moiej działalności HETMAN SEKRET SERVICE SECURITY. To człowiek który zapewne uznał to za swoje hobby pisząc nie prawdziwe informacje oraz je publikując. Takie działania są nie zgodne z prawem i mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje prawne. Które to firma kroki jest gotowa podjąć wobec Pana Radosława Klimeckiego za upublicznianie treści nieprawdziwych. Także wnioskuje o usunięcie tych że treści z wizytówki firmy. Ponieważ Pan Klimecki Zostanie zaproszony do siedziby firmy w celu wyjaśnienia tej że kwestii. A do zespołu Google wnoszę o usunięcie ww treści . 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Wniosek

Najlepszy Współtwórca

Witaj Zbigniewie. Jesteś na forum Google Moja Firma - nie ma tu pracowników Google. Zespół Google znajdziesz pod numerem 800 702 380 - tam możesz zgłosić taką sprawę.

Jednak zacznij od merytorycznej odpowiedzi oraz oflagowania opinii w panelu GMF.

Dominik Myślak