Obecnie 227 forumowiczów jest online
Obecnie 227 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Telefony od PCC System

Nowicjusz ✭

Witam,  w dniu dzisiejszym odebrałam telefon od Pani która poinformowała mnie że jutro upływa termin ważności wizytówki w Google. Pani nalegała na ustną deklarację chęci przedłużenia reklamy. Sprawa wydała mi się bardzo podejrzana. Jak poprosiłam o przedstawienie się i przekazanie informacji oraz wysłanie maila w tej sprawie Pani się rozłączyła. Otrzymałam tylko informację że dzwoni w imieniu firmy PCC System numer telefonu +56 475 61 97. 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Telefony od PCC System

Najlepszy Współtwórca

Ewelino bardzo słusznie postąpiłaś. Przeczytaj artykuł https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/Artykuly/Oplaty-za-publikacje-wizytowek-na-Mapach-Google-n...

Dominik Myślak

Telefony od PCC System

Nowicjusz ✭

Otrzymałam i maila z domeny ppcsystem.pl , oto jego treść:

Dzień dobry,

W nawiązaniu do naszej rozmowy przesyłam informację dotyczącą dalszego wyświetlania reklamy.

Oferujemy Państwu przedłużenie wyświetlania wizytówki firmy w wyszukiwarce Google (miejsca Google dla firm) , która ukazuje się poprzez słowa kluczowe oraz kategorie. Proponujemy Państwu również pełną obsługę wpisu.  

Obsługa wizytówki to:
-indeksowanie wpisu za pomocą 10 fraz kluczowych i kategorii. Na bieżąco dodajemy pożądane frazy kluczowe i pracujemy za ich pomocą nad pozycją wpisu
-monitorowanie aktualności danych firmy i wprowadzanie ewentualnych zmian. Edycji podlegają WSZYSTKIE dane znajdujące się na wizytówce, łącznie z branżą i nazwą firmy
- profesjonalne wypełnienie profilu Państwa firmy w Google+
- dodanie do wizytówki zdjęć. 
- podwyższenie pozycji Państwa wizytówki. Uzupełniamy i indeksujemy wizytówkę tak, aby była ona jak najbardziej atrakcyjna dla robotów sieciowych, których wejścia w znacznym stopniu decydują o pozycji wpisu)
-dodanie komentarzy na temat działalności firmy. Zachęci to klientów do dodawania opinii o Państwa usługach oraz podwyższy pozycję wpisu
Informacje jakie może zawierać wizytówka i jej możliwe funkcje:
-dane teleadresowe
-mapka lokalizacyjna
-możliwość ustalenia trasy dojazdu
-przekierowanie na Państwa stronę internetową
-godziny otwarcia firmy
-statystyka najpopularniejszych godzin, w których odwiedzają Państwa klienci
-statystyka ocen wystawionych przez klientów
-logo firmy
-zdjęcia z zewnątrz, z wnętrza oraz galeria pozostałych, dowolnych zdjęć, wirtualny spacer

Gdzie jest widoczna wizytówka:
-bezpośrednio na wyszukiwarce Google z poziomu przeglądarki internetowej(wyświetla się ponad wynikami wyszukiwania)
-na mapach Google 
-z poziomu aplikacji na urządzeniach mobilnych (Mapy Google, Nawigacja Google, Miejsca Google)

Zmiany będą mogli Państwo wprowadzać samodzielnie poprzez panel sterowania, do którego otrzymają Państwo hasło i login. Można również zlecić zmianę lub dodanie treści konsultantowi  (telefonicznie lub drogą mailową). Dostęp do panelu sterowania zapewni Państwu również możliwość odpowiadania na komentarze  oraz sprawdzenia ilości wejść na Państwa wpis.

Opłata za optymalizację oraz obsługę konta jest jednorazowa na okres 36 miesięcy i wynosi 249 PLN BRUTTO

orzymuja Państwo od firmy 2 lata w gratisie Emotikon: Szczęśliwy
Pozdrawiam

Telefony od PCC System

Nowicjusz ✭

Ja też dostałem propozycję ważną tylko do dzisiaj...

Jak widać dzięki temu że jestem "starym klientem" opłata jest niższa a okres ważności wizytówki jest bezterminowy... :-)

Nie wiem czy takimi sprawami zajmuje się prokuratura?

Firma twierdzi że jest certyfikowanym partnerem Google co jest ewidentną  nieprawdą!

Tekst meila - poniżej...

Witam Serdecznie,

W nawiązaniu do rozmowy telefonicznej wysyłam Państwu ofertę aktualizacji Waszej firmy w wyszukiwarce Google - pozwala to między innymi wyświetlać się jako baner reklamowy po prawej stronie po nazwie firmy jak i również w  czy .

Korzyści płynące z przedłużenia aktualizacji Waszego profilu :

• Jako, że są już Państwo naszymi klientami oferujemy aktualizacje nie na rok, a na okres bezterminowy,

• Przez wykupiony okres otrzymujecie Państwo opiekuna, który w razie wątpliwości lub pytań zawsze będzie z Wami w kontakcie oraz w przypadku błędów tekstowych lub graficznych będzie mógł je bezpośrednio zmienić i będzie służył pomocą w dobieraniu ofert marketingowych,

• W razie jakichkolwiek zmian na wizytówce - mają Państwo bezpośredni kontakt z przydzielonym opiekunem, co oszczędza Państwa czas spędzony na przekierowywaniu rozmów, a co za tym idzie - unikniemy pośrednictwa przez osoby, które nie miały styczności z rozmową i warunkami na jakie się umówiliśmy,

• Przydzielony Państwu opiekun za Waszą zgodą, będzie w stanie weryfikować oferty kierowane do Państwa firmy drogą mailową i nie tylko, a co za tym idzie - oszczędzi również telefonów typu "usuniemy Wasz wpis z Google",

• W przypadku niezweryfikowanej wizytówki proponujemy również wypełnienie profilu oraz zweryfikowanie go, aby żadna osoba niepożądana nie była w stanie wprowadzać często mylących zmian na Waszym banerze,

Cena proponowana dla Państwa wynosi 199 zł brutto i zgodnie z powyższym jest ona jednorazowa na okres bezterminowy,

Nasza oferta jest o tyle korzystniejsza w porównaniu z portalami branżowymi, że wyświetlamy firmy bezpośrednio w wyszukiwarce, a także w telefonach komórkowych, za pomocą Google Maps, aplikacji która jest zainstalowana automatycznie na każdym telefonie. Statystycznie 97% osób korzystających z internetu wybiera Google (badanie z 2015r.). Coraz więcej osób korzysta z internetu w telefonie, dlatego nasza firma jest wiodącym potentatem na rynku i dlatego jesteśmy w stanie zaoferować najniższe ceny za najwyższej jakości usługi.

W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do Państwa dyspozycji,

Pozdrawiam,
Kosiński Marcin

Google® certified partner:
Pay Per Click System Sp. z o.o.
ul. Lechicka 59/116
61-695 Poznań
tel: 506 476 019
www.ppcsystem.pl

Certyfikat.jpg