Obecnie 187 forumowiczów jest online
Obecnie 187 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Szkodliwa opinia

Nowicjusz ✭

Witam erdecznie
1. Salvatore Dell Arte - Usługi fotograficzno-graficzne

2. 05-300 Mińsk Mazowiecki

3. jest zweryfikowana i opublikowana

Właśnie otrzymaliśmy negatywną opinię od użytkownika który nigdy nie korzystał z naszych usług jedynie mści się za to ze zablokowałem jego konto jak i jego komentarz na fb o treści "Totalna masakra właściciel (OTYŁY) po ocenieniu ich na 1 pkt zgłosił mój profil do sprawdzenia.Weź człowieku idź się leczyć nie podoba mi się projekt strony i mam prawo to ocenić.Ocenie wszędzie gdzie można jeżeli tu usuniesz moją opinię Panie grubasie"  - nie wykonwyaliśmy nigdy usługi dla tej osoby i nie chcielibyśmy aby taki komentarz wpłynął na pozytywny rozwój firmy - prosiłbym o jego usunięcie 

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Szkodliwa opinia

Najlepszy Współtwórca

My jesteśmy również forumowiczami i nie możemy usunąć opinii.

Zerknij proszę na artykuł https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/Artykuly/Jak-usunac-opinie-i-zdjecia-dodane-przez-uzytkown...

Dominik Myślak

Szkodliwa opinia

Student ✭ ✭ ✭

Cześć,

Generalnie jeśli na wizytówce pojawiła się negatywna opinia to w tym wypadku możesz dokonać jej oflagowania. W ten sposób można właśnie zgłosić naruszenie. Tutaj masz wskazówki jak tego dokonać:

https://support.google.com/business/answer/4596773?hl=pl

Informacje, które są zawarte w poście poprzednika również zawierają wszelkie dodatkowe informacje związane z tym tematem, dlatego warto się z nimi zapoznać.

Pozdrawiam!

Szkodliwa opinia

Najlepszy Współtwórca

Warto przed oflagowaniem opinii rzeczowo, merytorycznie i grzecznie odpowiedzieć na opinię, zwracając np. uwagę na to, że narusza zasady Google (np. nie dotyczy faktycznej wizyty w lokalu), trzeba pamiętać tylko o prywatności danych - są to istotne wskazówki dla tych, którzy potem taką oflagowaną opinię oceniają w Google.

Pozdrawiam,

Jacek