AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 370 forumowiczów jest online
Obecnie 370 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Strona zawieszona ze względu na problemy związane z jakością

Nowicjusz ✭

Witam,

Mam problem z utworzeniem i zweryfikowaniem wizytówki firmy w Google. Dostaję komunikat, iż strona została zawieszona ze względu na problemy związane z jakością. Podany został dokładny adres firmy, sprecyzowane zostały godziny pracy, informacja o oferowanych usługach na w miejscu działalności, a także u klienta na miejscu. Sprecyzowano specjalnie jedną kategorię jako czyszczenie dywanów, tak aby nie wprowadzać dodatkowego zamętu i nie być podejrzanym o spam. Proszę o pomoc w tej sprawie, za każdym razem gdy wysyłam prośbę o odblokowanie strony nic się nie dzieje.

Konto Google+

https://plus.google.com/u/0/b/102682342917245660791/102682342917245660791/about?_ga=1.133323212.3195...

Komunikat nt. strony w google+

Twoja strona została zablokowana, bo zidentyfikowano ją jako możliwy spam. Aby odblokować stronę, zweryfikuj ją.

Problem w tym że nie mam możliwości zweryfikować wizytówki..

Proszę o pomoc,

Pozdrawiam

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Strona zawieszona ze względu na problemy związane z jakością

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

Link jest nie do otwarcia bo strona jest zawieszona.

A jak wygląda kwestia nazwy firmy/nazwy wizytówki?

Przeczytaj koniecznie:

Wskazówki na temat umieszczania informacji o firmie w Google

Pozdrawiam,

Jacek