Obecnie 343 forumowiczów jest online
Obecnie 343 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Proszę o wykasowanie kłamliwej opinii pochodzącej od fikcyjnej osoby

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Ten wpis został zedytowany przez Community Manager, proszę pamiętać żeby nie publikować danych osobowych, jest to wbrew zasadom naszego forum. Dbajmy o prywatność I bezpieczeństwo chroniąc swoje jak I innych dane osobowe.

Wnoszę o wykasowanie opinii gdyż pochodzi od osoby fikcyjnej i nie jest zgodna z prawdą:

Kasia ****** Ocena Data dodania

19 maj 2017
Pomimo umówionej na 7:00 rano wizyty nie było żadnego stomatologa. Jeden musiał wyjść a drugi jeszcze nie przyszedł i miał być dopiero za godzinę. Umawiałam wizytę dzień wcześniej i zależało mi właśnie na zapisanej wizycie i wczesnej godzinie bo potem cały dzień nie było na to czasu. Rozumiem, że są różne przypadki ale zawsze można do pacjenta zadzwonić i go uprzedzić. No i stomatologia 24h bez stomatologa 24h... Nieprofesjonalne.
Sprawdzone metody odpowiadania na opinie
Stomatologia 24H Sobieskiego 19 maj 2017

– Nie jest Pani i nigdy nie była Pacjentką Kliniki do tego podejrzewam,że osobą fikcyjną. Takiej sytuacji nie było. Chyba Pani pisze od konkurencji o ile Pani istnieje żeby zniszczyć Klinice dobrą opinię i wizerunek.W godzinach 20:00-8:00 rano są przyjęcia wyłącznie pacjentów bólowych więc z racji tego nie mogła być Pani umówiona na planową wizytę w takiej godzinie. Pacjenci planowi są umawiani w godzinach 8:00-20:00. W związku z naruszeniem wizerunku Kliniki wzywam Katarzynę ******* oraz firmę google do zaprzestania naruszeń oraz do zapłaty na konto Kliniki 200tys.zł w ciągu 7 dni inaczej będzie to skutkować wystąpieniem na drogę sądową z powództwem za niszczenie kłamliwą opinią oraz jej publikowaniem dobrego wizerunku Kliniki ponieważ dbamy o to żeby oczekiwania wszystkich pacjentów zostały spełnione i przykładamy należytej staranności żeby leczenie odbywało się na najwyższych standardach światowych (mikroskop dentystyczny). Zapewniamy też codziennie całodobową opiekę stomatologiczną (24h na dobę) co wiąże się z pracą w nocy i wieloma wyrzeczeniami w niesieniu pomocy dla pacjenta bólowego. Dlatego też doceniam jako właściciel lekarzy którzy pracują w nocy ponieważ jestem jednym z nich i też pracuję w nocy. Jesteśmy profesjonalną stomatologią i takie opinie jak ta powyżej są krzywdzące dlatego też należy potraktować niniejsze wezwanie dla Pani Katarzyny ******* (nikt nie jest anonimowy w internecie) i google jako przedsądowe wezwanie do zapłaty. Pozdrawiam właściciel Stomatologii 24H Sobieskiego