AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 214 forumowiczów jest online
Obecnie 214 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem z opiniami konkurenci

Nowicjusz ✭

Od 2 dni notorycznie konkurencja wrzuca mi negatywne opinie na profil firmowy - czy jest jakas rada by sie przed tym chronic?

Profile z ktorych sa one wrzucane to praktycznie swieze profile z 1 opinia (na temat mojej firmy) bez zadnego komentarza do ktorego sie mozna odniesc.- zglaszam te opinie jako naruszenie ale wiadomo jaki jest odzew a raczej jego brak :/

Czy da sie jakos je usuwac w mysl zasady no-spam?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Problem z opiniami konkurenci

Wschodząca Gwiazda

Jak się zalogujesz do panelu "Google Moja Firma" masz zarządzanie komentarzami. Przy komentarzu masz trzy pionowe kropki. Jak klikniesz w nie to pojawi się opcja "Zgłoś nieodpowiednią treść". Możesz napisać, że komentarze są wystawione przez konkurencje by manipulować oceną twoje firmy - Konflikt Interesów na https://support.google.com/contributionpolicy/answer/7400114?hl=pl&ref_topic=7422769