AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 201 forumowiczów jest online
Obecnie 201 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem z opinią.

Nowicjusz ✭

0Witam.

Ktoś napisał negatywną opinię wyssaną z palca i mojej firmie dlatego proszę ja usunąć. W moim salonie prowadzę ewidencję klientów i kazda osoba która się umawiamy na wizytę bądź też korzysta z wizyty bez umówienia jest zapisana w systemie. A dokładniej dane tej osoby, czyli imię nazwisko i numer tefonu. Osoba która wystawiła ta opinie nie istnieje w naszym systemie dlatego jest to ewidentnie fałszywe konto do pisania negatywnych opinii, ponieważ praktycznie 99% opini pisanych przez tego osobnika jest negatywnych nigdy nie mieliśmy takiego klienta. Jeśli ten ktoś ma czelność pisać takie rzeczy to niech ma jaja podać swoje prawdziwe dane a nie jest mądry zza monitora. Proszę o usunięcie tej opinii bo inaczej będę musiał udzielić szczerej odpowiedzi. 

Z góry dziękuję.

Mirosław Matusiak studio fryzur. 

Zduńska wola

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Miroslaw M
luty

Problem z opinią.

Najlepszy Współtwórca

Panie Mirosławie proszę udzielić szczerej odpowiedzi - tak zaleca support Emotikon: Szczęśliwy

My jesteśmy użytkownikami tego forum. Nie ma tu pracowników Google.

Proszę zerknąć na inne tematy w tym dziale forum i zobaczy Pan co należy zrobić z taką opinią.

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Miroslaw M
luty

Problem z opinią.

Najlepszy Współtwórca

Panie Mirosławie proszę udzielić szczerej odpowiedzi - tak zaleca support Emotikon: Szczęśliwy

My jesteśmy użytkownikami tego forum. Nie ma tu pracowników Google.

Proszę zerknąć na inne tematy w tym dziale forum i zobaczy Pan co należy zrobić z taką opinią.

Dominik Myślak