AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 192 forumowiczów jest online
Obecnie 192 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Płatna propozycja "wyświetlania" w mapach google +negatywna opinia

Nowicjusz ✭

Przeczytajcie sobie moją rozmowę z kobietą oferującą wyświetlanie wizytówki. Istotny fragment na początku rozmowy gdzie oferuje wyświetlanie - a na końcu rozmowy zgodnie z prawdą już pozycjonowanieEmotikon: Szczęśliwy Ale i tak pożegnanie jest najlepsze.

AFEKT - Ocena 1 w wizytówce Google dla naszej firmy - teraz już wiadomo dlaczego się pojawiają takie ocenyEmotikon: Szczęśliwy Ta kobieta szasta takimi ocenami na lewo i prawo.

Rozmowa:

Nazywam się Weronika S dzwonie w sprawie profilu Google moja firma, która jest zarejestrowana na Chatka Pod Laskiem rozmawiam z osobą decyzyjną?
- SŁUCHAM
-Kontaktuje się w sprawie profilu Google moja firma, która jest zarejestrowana na Chatka Pod Laskiem
-INFORMUJE,ŻE ROZMOWA JEST NAGRYWANA
-dobrze moglibyśmy wyświetlać ten Państwa profil w wyszukiwarce Google w czołówce pierwszej trójce pod mapką Google
- DLACZEGO PANI PRÓBUJE MNIE OSZUKAĆ
-nie rozumiem Pana w tym momencie dzwonie do Pana z ofertą a Pan mówi, że próbuje Pana oszukać
- PANI NIE DZWONI Z FIRMY GOOGLE PODSZYWA SIĘ PANI POD FIRMĘ GOOGLE
- Nie a czy ja powiedziałam, że dzwonie z firmy Google.
- PROSZĘ NIE OFEROWAĆ CZEGOŚ CZEGO NIE SPRZEDAJECIE
- dzwonie w sprawie profilu Google moja firma a nie z firmy Google i chodzi o pozycjonowanie tego profilu.
- PROSZĘ NIE OSZUKIWAĆ MNIE I INNYCH OSÓB BARDZO PANIĄ PROSZĘ
- Jest Pan żałosny do widzenia
- DO WIDZENIA

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Michał przeczytaj może sam jeszcze raz tą rozmowę, bo jeśli taki miała przebieg, to chyba jednak OFEROWAŁA Ci coś, a Ty nieco za szybko wyciągnąłeś wnioski.

Oczywiście negatywna opinia, to inna sprawa.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

"moglibyśmy wyświetlać ten Państwa profil"

Taki miała przebieg. Jednak ja nie sądziłem i nie sądzę, ze zewnętrzna firma może wyświetlać moją wizytówkę na danych pozycjachEmotikon: Szczęśliwy-mylę się? Wyświetlanie obsługuje firma Google.  Może co najwyżej próbować pozycjonować wyświetlanie z różnym skutkiem, a to dopiero dopowiedziała na końcu rozmowy.   Poza tym osoba dzwoniąca powinna jasno określić kogo reprezentuję a nie zostawiać to w domyśle tak aby większość sądziła, że taka osoba dzwoni z Google. Ja się nie dam nabrać na takie podchody ale sporo ludzi na pewno. Dlatego takie telefony odbieram co kilka tygodni !!!

Niektórzy dzwoniący mówią, że pracują dla firmy XXX i chcą nam w czymś pomóc. A jeśli już, któraś osoba tak się przedstawia to firma zwykle nazywa się podobnie do Google.

Najlepszy Współtwórca

Oczywiście, że trzeba być ostrożnym. Mamy podobny temat na forum https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/Artykuly/Oplaty-za-publikacje-wizytowek-na-Mapach-Google-n...

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

Rozumiem. Tylko pytanie co z  kontem w Google tej Pani  - dużo osób dostaje opinie na 1 gwiazdkę z tego konta bo  rozmowa  nie poszła po myśli i nie udało się wcisnąć niechcianej usługi. To jest chyba niezgodne z regulaminem opinii.

3 tygodnie temu też dostałem opinie na 1 gwiazdkę z martwego konta beż żadnego komentarza - dziwiłem się, że ktoś mógł mi taką opinię dać - tym bardziej, że średnia wówczas była 4,9 na kilkadziesiąt opinii a gościa o takim nazwisku w rejestrze klientów nie miałem.  Teraz już wiem dlaczego takie dziwne opinie się pojawiają.

Niestety nie mamy się jak bronić przed takimi osobami.  

Najlepszy Współtwórca

Pozostaje oflagować opinię i odpowiedzieć na nią merytorycznie - podważając ją.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

Niestety opinia jak była tak jestEmotikon: Smutny Google usunie jak przyjdę z wyrokiem sąduEmotikon: Smutny Przykre to.