Obecnie 221 forumowiczów jest online
Obecnie 221 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

PROŚBA O USUNIĘCIE FAŁSZYWYCH OPINII

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

W MARCU TEGO ROKU PISAŁEM JUŻ NA  O PROBLEMIE OTO JEDEN Z POSTÓW:

"ZAUWAZYLIŚMY ŻE POJAWIŁ SIĘ JAKIŚ TREND FAŁSZYWYCH PROFILI TWORZONYCH NAJPRAWDOPODOBNIEJ PRZEZ FIRMY OD PROMOCJI MARKETINGU, PO PROSTU DOSYOPUJE SIĘ KOMU POPADNIE NEGATYWNIE OPINIE A PÓŻNIEJ DZWONIĄ„ LUB WYSYŁAJĄ MAJLE ABY USŁUGODAWCA SKORZYSTAŁ Z OFERTY POPRAWY WIZERUNKU NO I CO USŁUGODAWCA KTÓRY MA COŚ SPAPRANE A Z REGUŁY NIE KONTROLUJE TREŚCI NA POWAŻNIE WEŻMIE PROPOZYCJĘ ! TO DOSYĆ PROSTY MECHANIZM . NA ZDJĘCIU PRZYKŁAD PROFILU Z 65 OPINII UTWORZSONYCH W WIĘKSZOŚCI W TYM SAMYM DNIU...(ZDJĘCIE NA NASZYM PROFILU FB). OCZYWIŚCIE ABY UWIARYGODNIĆ FAŁSZYWY PROFIL ZNAJDUJĄ SIĘ TEŻ POZYTYWNE - SZCZĘŚCIARZE DOSTAJĄ WIĘCEJ GWIAZDEK. PROBLEM POLEGA NA TYM ZE TEGO TYPU SPAM ROZSYŁAĆ MOŻE KAŻDY I WSZEDZIE I NIEJAKIE REGULAMINY FIKCJĄ.

DNIA 16 PAŻDZIERNIKA POTWIERDZIŁY SIĘ MOJE PRZYPUSZCZENIA: OTO MOJE DOŚWIADCZENIA:

DNIA 16.10.2017 GODZ 12:48 BĘDĄC W NOWYM TARGU DZWONI NR TELEFONU 775466318 I SŁYCHAĆ TAKI GŁOS "CZY MOŻNA ROZMAWIĆ  Z OSOBĄ DECYZYJNĄ". JA NA TO ODPOWIADAM "CZY PANI CHCIAŁA WYNAJĄĆ POKOJE BO JEŚLI NIE TO NIE MAMY O CZYM ROZMAWIAĆ". KOBIETĘ˜ WYRAŻNIE  ZATKAŁO A JA SIĘ ROZŁĄCZYŁEM. PO PRZYJEZDZIE DO DOMU STANDARDOWO SPRAWDZAM POCZTĘ, BOOKING ITP I WIDZĘ OBRAŻLIWY KOMENTARZ NA GOOGLACH A WAŁAŚCIWIE DWA BO TEN DRUGI JEST TROCHĘ ŁAGODNIEJSZY. W PIERWSZEJ CHWILI ZACZĄŁEM SZUKAĆ W PAMIĘCI ROZMÓW Z GOŚCMI ALE SZYBKO ZORIENTOWAŁEM SIĘ I PRZYPOMNIAŁEM SOBIE PANIĄ „ Z NIBY GOOGLE" KTÓRA DZISIAJ DZWONIŁA. NA POCZĄTKU TYLKO PODEJRZEWAŁEM ALE PO WPISANIU W WYSZUKIWARCE NUMERU TELEFONU 775466318 I PO ZOBACZENIU TAM OSTRZEGAJĄCYCH KOMENTARZY WSZYSTKO STAŁO SIĘ JASNE, TO SĄ  FAŁSZYWI NACIĄGACZE PODSZYWAJĄCY SIĘ POD GOOGLE. NA ZRZUTACH EKRAU WIDAĆ ZĘ "NAGRADZAJĄCE" KOMENTARZE POJAWIŁY SIĘ KILKA MINUT PO TEJ ROZMOWIE. ZRZUTY NA NASZYM PROFILU NA FACEBOOK(TAKIE KOMENTARZE M.IN. MAJĄ NA CELU ZMNIEJSZENIE OGÓLNEJ NOTY OBIEKTU A PRZEZ TO USŁUGODAWCA CHĘTNIEJ MOGŁBY SKORZYSTAĆ Z POMOCY TAKIEJ SPAMERSKIEJ FIRMY PRZY NASTĘPNYM TELEFONIE) NA SZCZĘŚCIE INTERNET NIE JEST TAKI ANONIMOWY JAK SIĘ NIEKTÓRYM WYDAJE . PRAWDOPODOBNIE PRZY TEJ OKAZJI WYJDĄ NA JAW INNE PRAKTYKI TEJ NIEUCZCIWEJ FIRMY Z OPOLA. . 
POWYŻEJ OPISANE ZDARZENIE I ZDJĘCIA STANOWI  WYRAŻNY DOWÓD NARUSZENA POLITYKI ZAMIESZCZANIA OPINII NA GOOGLE TAK WIĘC PROSIMY O USUNIĘCIE TYCH FAŁSZYWYCH OPINII NIEZALEZNIE OD WYNIKÓW DOCHODZENIA.
POZDRAWIAM 
Odpowiedź eksperta 1verified_user

PROŚBA O USUNIĘCIE FAŁSZYWYCH OPINII

Najlepszy Współtwórca

Panie Jacku, my jako użytkownicy nie mamy takiej mocy sprawczej, by coś usunąć.

Proszę zapoznać się z tym artykułem https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/Artykuly/Jak-usunac-opinie-i-zdjecia-dodane-przez-uzytkown...

Dominik Myślak