AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 166 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Opinie

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Posiadam na swoim koncie dwie oceny , które zostały wystawione bez podania konkretnego powodu . Jedna opinia jest od użytkownika , który posiada dziwny nick, natomiast druga została wystawiona przez osobę z zagranicznym imieniem,ale Polskim nazwiskiem. Uważam to za krzywdzące, ponieważ na innym portalu gdzie ludzie nie są anonimowi , ocena naszej firmy jest dużo lepsza niż na profilu google, gdzie wszyscy są anonimowi i mogą zakładać fake konta aby uprzykrzyć i zniszczyć opinie konkurencji, co w dzisiejszym świecie jest bardzo ważnym kryterium do podejmowania decyzji. Pomijam jeszcze inne komentarze, na które odpowiadałem i oczekiwałem podania konkretnej daty usługi ,ale nikt z osób nie odpowiedział, więc również wnioskuję ,że te opinie są robione ze złości.

Proszę o pomoc, samo zgłaszanie opinii google nic nie daje ( brak reakcji) , zastanawiam się wiec czy da radę usunąć firmę z google.

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Opinie

Najlepszy Współtwórca

Cześć,

Postępuj zgodnie z zaleceniami, czyli odpowiedz merytorycznie i oflaguj złe opinie. Reszta w rękach działu od GMF.

Usunięcie firmy/wizytówki to najgorsze z możliwych rozwiązań, bo każdy będzie mógł utworzyć taką wizytówkę, a Ty wtedy nie będziesz miał nad nią kontroli. 

Dominik Myślak

Opinie

Nowicjusz ✭

A jeśli usunę konto i założę nowe ? To wszystko będzie od zera? czy Opinie pozostaną ?

Opinie

Najlepszy Współtwórca

Opinie mogą wrócić - to błędne koło.

Dominik Myślak

Opinie

Wschodząca Gwiazda

Jak się zalogujesz do panelu "Google Moja Firma" masz zarządzanie komentarzami. Przy komentarzu masz trzy pionowe kropki. Jak klikniesz w nie to pojawi się opcja "Zgłoś nieodpowiednią treść". Możesz napisać, że komentarze są wystawione przez konkurencje by manipulować oceną twoje firmy - Konflikt Interesów - https://support.google.com/contributionpolicy/answer/7400114?hl=pl&ref_topic=7422769 .