AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 247 forumowiczów jest online
Obecnie 247 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Opinie od klientów

Student ✭

Dzień dobry,

 

W jaki sposób możemy zaradzić negatywnym opiniom wystawianym przez nietrzeźwych klientów. Nasza odpowiedź z próbą obrony i wyjaśniania sprawy może być odczytana jako nieprawdziwa. Mamy kilka negatywnych opinii - wszystkie (poza jedną która jest wystawiona przez osobę która licząc na zdobywanie punktów w Waszym programie chyba nawet u nas nie gościła) wystawione przez osoby nietrzeźwe.

System ocen z jednej strony jest pomocny z drugiej jednak brak jest możliwości weryfikacji słuszności opinii. Jako usługodawcy zawsze jesteśmy w takich przypadkach na straconej pozycji.

Praca nad jakością obsługi tj dbaniem o komfort pozostałych gości w przypadku problemów powodowanych przez osoby nietrzeźwe kończy się negatywną opinią od tych którzy ten problem powodują (czując się pokrzywdzonym za choćby zwrócenie uwagi za nadużywanie alkoholu lub spożywanie własnych trunków na terenie restauracji, nieakceptowalne zachowanie względem pozostałych gości oraz załogi).

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Opinie od klientów

Najlepszy Współtwórca

Tylko poprzez​ zgłaszanie lub odpowiadanie zgodnie z wytycznymi:

https://support.google.com/business/answer/6001256

 

Pozdrawiam,

Jacek