AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 123 forumowiczów jest online
Obecnie 123 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Opinie o mojej firmie.

Nowicjusz ✭

Niestety nie podoba mi się już usługa widoczności mojej firmy w Google. Niestety niektóre opinie odwiedzających są dla nas bardzo krzywdzące pomimo naszych starań i z tego powodu chcę zrezygnować z waszych usług. Proszę o usunięcie wszelkich opinii oraz informacji o mojej firmie. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie Mariusz Kalinowski

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Opinie o mojej firmie.

Najlepszy Współtwórca

Panie Mariuszu przypominam, że jak najbardziej jest Pan na forum stworzonym przez Google, a nie ma tu pracowników Google, tylko my - Użytkownicy.

Usunąć wizytówkę może Pan sam. Proszę wyszukać wizytówkę w wyszukiwarce Google - wpisując nazwę firmy i miejscowość. Przy wizytówce będzie możliwość zaproponowania zmian.

Jednak odradzam takie działanie, ponieważ w Google Moja Firma każdy może założyć taką wizytówkę Pana firmy jeśli ona nadal działa. 

Problem w tym, że wtedy nie będzie miał nad nią władzy, a same opinie i tak mogą wrócić. Oczywiście będzie mógł Pan starać się o własność tej wizytówki, ale to spowoduje, że ten czas mógłby Pan wykorzystać o wiele lepiej Emotikon: Mrugający

Dominik Myślak