Obecnie 169 forumowiczów jest online
Obecnie 169 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Opinia szkalująca

Nowicjusz ✭

Dzień dobry

Został umieszczony szkalujący wpis na temat usług wykonywanych przez naszą firmę. Proszę uprzejmie o jej usunięcie.

Jako jedyna firma w Polsce posiadamy Certyfikat ISO w zakresie odtruwani poalkoholowego oraz zakładania implantów podskórnych tzw. "wszywek" dla alkoholików. Wieloletnie doświadczenie oraz pomoc niesiona pacjentom z poważną chorobą mobilizuje do ciągłego kształcenia swoich umiejętności czego najwyższym uznaniem jest Certyfikat ISO 9001:2009.

Wpis pacjenta Andrzej Juhan : "Nie polecam. Nie działa. Moim zdaniem dostałem witaminy. Naciąganie na kasę." uderza w dobre imię firmy. Roszczenia tego typu są kompletnie bezzasadne. Pacjent otrzymał komplet dokumentacji medycznej wraz z rachunkiem. Wszystko odbywa się legalnie i oficjalnie. Pan Juhan otrzymał oryginalne leki a nie jak twierdzi "witaminy". Uprzejmie proszę o usunięcie tego wpisu. Pozdrawiam

Maciej Montewka- właściciel Odtruwanie poalkoholowe. Gabinet zabiegowo-diagnostyczny.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Maciej M
‎15-03-2018 15:59

Opinia szkalująca

Najlepszy Współtwórca

Witaj Macieju,

Na forum, które jest produktem Google, nie ma pracowników Google i nie służy jako support jako taki. Jesteśmy użytkownikami, którzy pomagają innym użytkownikom.

Jest wiele tematów mówiących co należy zrobić w Waszym przypadku. Oflaguj opinię i merytorycznie na nią odpisz. Po oflagowaniu odpowiedni zespół z Google Moja Firma zajmie się sprawą i albo rozpatrzy pozytywnie bądź nie.

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Maciej M
‎15-03-2018 15:59

Opinia szkalująca

Najlepszy Współtwórca

Witaj Macieju,

Na forum, które jest produktem Google, nie ma pracowników Google i nie służy jako support jako taki. Jesteśmy użytkownikami, którzy pomagają innym użytkownikom.

Jest wiele tematów mówiących co należy zrobić w Waszym przypadku. Oflaguj opinię i merytorycznie na nią odpisz. Po oflagowaniu odpowiedni zespół z Google Moja Firma zajmie się sprawą i albo rozpatrzy pozytywnie bądź nie.

Dominik Myślak