AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 138 forumowiczów jest online
Obecnie 138 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Opinia o firmie

Nowicjusz ✭

Witam. Otrzymałem opinię bez komentarza gdzie użytkownik od razu usunął konto. Zrobiła to najpewniej osoba z konkutencji bądź ktoś podobny. Czy mogę prosić o usunięcie wpisu gdyż jest nieadekwatny.

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Karol Ł
3 tygodni(e) temu

Dot.: Opinia o firmie

MCS
Student ✭ ✭ ✭

Obok wpisu (jak najedziesz po prawej stronie) , pojawia się ikona flagi. Możesz w ten sposób zgłosić do Google taki wpis jako nieodpowiedni wg Ciebie. Na kolejnej stronie, która się otworzy, wybierz odpowiedni powód zgłoszenia.

Jeżeli masz dostęp do konta w Google Moja firma:

1. przejdź do panelu firmy, po prawej kliknij 3 kropki
  2. po lewej wybierz w menu opinie
  3. znowu wybierz po prawej 3 kropki
  4. następnie wybierz przycisk Dalej, przeczytaj komunikat o tym, że to trochę będzie trwało 
  5. wypełnij formularz i podaj swój @

Pozdr.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Karol Ł
3 tygodni(e) temu

Dot.: Opinia o firmie

MCS
Student ✭ ✭ ✭

Obok wpisu (jak najedziesz po prawej stronie) , pojawia się ikona flagi. Możesz w ten sposób zgłosić do Google taki wpis jako nieodpowiedni wg Ciebie. Na kolejnej stronie, która się otworzy, wybierz odpowiedni powód zgłoszenia.

Jeżeli masz dostęp do konta w Google Moja firma:

1. przejdź do panelu firmy, po prawej kliknij 3 kropki
  2. po lewej wybierz w menu opinie
  3. znowu wybierz po prawej 3 kropki
  4. następnie wybierz przycisk Dalej, przeczytaj komunikat o tym, że to trochę będzie trwało 
  5. wypełnij formularz i podaj swój @

Pozdr.

Opinia o firmie

Najlepszy Współtwórca

Tak swoją drogą - skąd wiesz, że konto zostało usunięte?

Pozdrawiam,

Jacek

Opinia o firmie

Nowicjusz ✭

Jeśli nie figuruje taka osoba w społeczności google to jak można inaczej to nazwać?

Opinia o firmie

Najlepszy Współtwórca

"społeczności google" - Chodzi Ci o Google+? Nie możesz go tam wyszukać po nazwie z Map Google?

Pozdrawiam,

Jacek