AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 80 forumowiczów jest online
Obecnie 80 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Opinia napisana przez naciagacza.

Nowicjusz ✭

Nazwa firmy; Pokoje Gościnne Blanka, ul Siemiradzkiego 3 ; 72-600 Świnoujście, firma zweryfikowana. Nasza działalność to wynajem miejsc noclegowych w pokojach gościnnych. Działamy w sezonie letnim zazwyczaj od czerwca do początku września. Od 15 września 2017r nasza działalność jest zawieszona ponowne otwarcie nastąpi dopiero w dniu 10.06.2018

Informuję ,że 16.05.2018 otrzymałem wpis - krzywdzącą nas opinię od osoby która nigdy nie była naszym gościem, sprawdziłem listę naszych gości na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Zwracam się do Państwa bo nie mogę pogodzić się z faktem, żeby ktoś mógł bez umieszczenia daty swojego pobytu ,a przede wszystkim nie wskazawszy jakichkolwiek, uchybień, niedociągnięć w oferowaniu naszych usług mógł napisać taką treść czyli bez jakiegokolwiek uzasadnienia. W  dniu 16,05.2018 o godzinie 13;20 otrzymałem telefon od pani powołującą się na firmę „lokalni przewodnicy” z ofertą aktualizacji, pozycjonowania i obsługi mojej wizytówki ( dodawanie zdjęć i treści) na platformie Google. Była to oferta bardzo natrętna bo Pani mówiła ,że wizytówkę należy zaktualizować bo przestanie się ukazywać i należy ją pozycjonować. Cena za tę usługę była w granicach 300zł – dokładnie nie pamiętam i jeszcze pani obiecywała ,że moja firma znajdzie na jednej z trzech pierwszych miejsc w wyszukiwarce Google w moim mieście w przeciągu 3 lat. Uznałem to za próbę naciągania mnie na koszty i w sposób zdecydowany ale nie grubiański odrzuciłem tą ofertę. O godzinie 13:34 na moją pocztę otrzymałem wiadomość o nowej ( tej) opinii. Chcę jeszcze nadmienić ,że podobne oferty „opieki” moją wizytówką na Google otrzymuję  bardzo często. Proszę o usunięcie tej opinii z mojej wizytówki bo w bardzo niesprawiedliwy sposób psuje ona mój wizerunek . Myślę również ,że system opiniowania powinien być zmieniony tak aby opiniujący napisał kiedy korzystał z usługi, i w przypadku jakichkolwiek uchybień jeżeli one maja miejsce po prostu je wyszczególnił. Należę do osób które z pokorą przyjmą nawet negatywną opinię która ma choćby najmniejsze uzasadnienie. Telefon z którego dzwoniła do mnie ta osoba jest niedostępny. Prośba o kontakt na pocztę głosową też nie działa.

Co mam w takiej sytuacji zrobić?