Obecnie 277 forumowiczów jest online
Obecnie 277 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Opinia Trola

Nowicjusz ✭

Witam,

Jakiś czas temu reklamowałem opinię od Dominob6969, która jest ewidentnym spamem.  Opinia jest kompletnie nie na temat (jesteśmy agroturystyką) a osoba, która ją wystawiła nie korzystała z naszych usług więc trudno aby mogła się wypowiedzieć.  Do dziś nie otrzymałem od Państwa żadnej odpowiedzi w ramach zgłoszenia naruszenia zasad wystawiania opinii.  Jeżeli ktoś wystawiłby nam opinię po pobycie u nas, 4,7 byłoby słuszne,  w tym przypadku to jest obniżenie przez spam lub działania w złej woli.  Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam,

Krzysztof Walczuk

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Opinia Trola

Najlepszy Współtwórca

Dzięki forum dyskutujemy między sobą - użytkownicy. Nie kontaktuje się Pan w ten sposób z supportem.

Panie Krzysztofie a jak zgłosił Pan naruszenie zasad? 

Polecam ten artykuł https://support.google.com/business/answer/4596773?hl=pl

Dominik Myślak

Opinia Trola

Nowicjusz ✭

Dziękuję za odpowiedź natomiast tak dokładnie zrobiłem bez skutku (flaga, formularz, wyślij...)

Opinia Trola

Najlepszy Współtwórca

Pozostaje czekać bądź próbować telefonicznie skontaktować się z supportem Google Moja Firma.

Prowadzicie kampanie AdWords?

Dominik Myślak

Opinia Trola

Nowicjusz ✭

Tak prowadzimy.  Może jako klient będzie wyższy priorytet (?) Emotikon: Szczęśliwy

Opinia Trola

Najlepszy Współtwórca

Pytam o AdWords, ponieważ łatwiej skontaktować się telefonicznie z supportem Google Moja Firma. Zadzwońcie na numer 800 702 380 podajecie 10 cyfrowy numer ID konta Google AdWords i bodajże w 3 opcji jest temat Google Moja Firma - porozmawiajcie z supportem na temat opinii.

Dominik Myślak

Opinia Trola

Nowicjusz ✭

Super.  Wielkie dzięki