AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 242 forumowiczów jest online
Obecnie 242 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Odpowiedź na opinię.

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Dzień dobry, czy jest możliwość dodania dwóch odpowiedzi na opinię? Piszę właśnie taką odpowiedź, jednak nie mieszczę się w dozwolonej ilości znaków i chciałabym dalszy ciąg umieścić w drugiej odpowiedzi. Czy jest taka możliwość czy mogę dodać tylko jedną odpowiedź właściciela?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Odpowiedź na opinię.

Magister ✭

Cześć,

Nie spotkałem się z tym, żeby ktoś dodał dwie odpowiedzi do jednej opinii dlatego raczej nie będzie to możliwe, postaraj się odpowiedzieć w jak najbardziej zwięzły sposób. Jeżeli jednak dodasz odpowiedź to powinieneś mieć później możliwość jej ewentualnej edycji.

Więcej informacji na temat odpowiadania na opinie dostępnych jest tutaj: 

https://support.google.com/business/answer/3474050?hl=pl

Pozdrawiam.

Odpowiedź na opinię.

Najlepszy Współtwórca

Fotografia P,

Nie ma takiej możliwości. Można tylko poprzednią odpowiedź przeedytować, podobnie może to zrobić wystawiający opinię. Tak z innej beczki - serio sądzisz, że ktoś będzie chciał czytać długie wyjaśnienia? Nie możesz się jakoś streścić do meritum?

Pozdrawiam,

Jacek