Obecnie 298 forumowiczów jest online
Obecnie 298 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Oczernianie w ocenie firmy na google

Nowicjusz ✭

Dzien dobry

ktos popisal bzdur oczerniajac moja firme w google .

Jak moge zalatwic sprawnie temat - bede bardzo wdzieczny za pomoc 

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Najlepszy Współtwórca

Zerknij proszę do innego wątku na forum, który porusza Twój temat https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/Spam-i-naruszenia-zasad/usuniecie-opinii/m-p/39325#M551

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

Dzikuje za pomoc, nie wyswietlila mi sie zadna flaga.Moglem tylko zglosic naruszenie zasad co tez zrobilem.Czy to zalatwi sprawe?

Najlepszy Współtwórca

To już zależne jest od supportu bądź systemu. 

Dominik Myślak

Najlepszy Współtwórca

Tak się zgłasza opinie:

https://support.google.com/business/answer/4596773?hl=pl

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Witam, w temacie nic sie nie zmieniło od kiedy zgłosiłem naruszenie zasad , nie wyświetla mi sie żadna flaga po rozwinieciu opinii , czy to normalne .Prosze o informacje jak dla debila jak to zrobić bo ten temat doprowadza mnie do białej gorączki .Dlaczego to jest takie nielogiczne i trwa tyle czasu ?

Najlepszy Współtwórca

Jeśli przy opinii nie ma flagi to pewnie są 3 kropeczki po prawej.

Jeśli już zgłosiłeś opinię to może się opcja kolejnego zgłoszenia nie wyświetlać.

Jeśli opinia nie została usunięta to może oznaczać, że:

a) Twoje zgłoszenie nie zostało jeszcze rozpatrzone (zwykle trwa to kilka tygodni)

b) Zgłoszenie zostało rozpatrzone, ale opinia nie naruszała zasad więc nie mogła zostać usunięta.

Biorąc pod uwagę, że dziś jest 17 sierpnia, a Ty zadałeś pytanie 9-ego sierpnia to chyba zachodzi przypadek a).

To jak i co odpowiesz na taką opinię jako właściciel też ma znaczenie.

Dlaczego to tyle trwa? Chyba dlatego, że ta usługa nie jest płatna, nie ma specjalnego, szybkiego wsparcia.

Pozdrawiam,

Jacek