Obecnie 252 forumowiczów jest online
Obecnie 252 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Niewiarygodna opinia

Nowicjusz ✭

Witam,
Z tej strony DIXER PARTS, Grottgera 10, 43-241 Łąkaopinia.jpg
Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość weryfikacji wystawionej opinii?
Mam na myśli ostatnią opinię na temat mojej firmy, która nie jest prawdą, ponieważ nie sprzedaję motocykli z Anglii oraz w ogóle nie sprzedaję od jakiegoś czasu maszyn. 
W moim rejonie jest bardzo dużo handlarzy i zostaję często mylony z innymi. 
Czy da się coś z tym zrobić?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Niewiarygodna opinia

Najlepszy Współtwórca

@Adam K

Możesz trochę roziwnąc tę odpowiedż, a potem zgłoś opinię do usunięcia, pisząc z konta właściciela:

https://support.google.com/business/answer/4596773?hl=pl

Pozdrawiam,

Jacek

Niewiarygodna opinia

Nowicjusz ✭

OK, będę się starał. Nie sądzisz, że jest to trochę krzywdzące, że byle kto może wystawić opinie nie mając do czynienia z firmą? 
Jakiś czas temu pojawiła się jedna gwiazda od "miejscowego menela" który jak później zauważyłem wszystkich w okolicy dał jedną gwiazdę. I jaki jest sens starać się i dbać o swoich prawdziwych klientów?!

Niewiarygodna opinia

Najlepszy Współtwórca

Ale wszędzie tak jest, że ocenę może wystawić praktycznie każdy.

Pozdrawiam,

Jacek

Niewiarygodna opinia

Nowicjusz ✭

Nie wszędzie. 
Jeśli nie kupię czegoś na Allegro to nie mogę wystawić negatywa ponieważ nie miałem nic wspólnego ze sprzedawcą. To samo ma się z Ebay czyli z portalami do reklamowania i sprzedawania swoich usług lub towarów. 

Jeśli kilku ludzi z konkurencji zmówi się i powystawia kilka takich opinii, o której pisałem wcześniej to mogę zwijać interes. Jest to bez sensu.