AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 136 forumowiczów jest online
Obecnie 136 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nieprawdziwa opinia

Nowicjusz ✭

5 miesięcy temu ukazała się na google firma nieprawdziwa informacja o zespole weselnym GlamBeat, którym kieruję. Wysyłałam do Państwa wiadomości na ten temat i zgłaszałam naruszenie, ale nic się od tamtej pory z tą sprawą nie stało. Pod nieprawdziwą opinią jest mój komentarz, na który już nie otrzymałam odpowiedzi od twórczyni opinii. Bardzo proszę o reakcję i usunięcie tej opinii, ponieważ wprowadza ona w błąd moich potencjalnych klientów. Nigdy taka sytuacja podana w opinii nie miała miejsca, a statystyki firmy bardzo się przez tę 1 gwiazdkę psują.  

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Nieprawdziwa opinia

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Witaj,

Na opinię można tylko odpowiedzieć i oflagować ją jeśli narusza wytyczne.

Piszący opinię może tylko odpowiedzieć poprzez przeedytowanie pierwotnego posta.

Pozdrawiam,

Jacek

Nieprawdziwa opinia

Nowicjusz ✭

Czyli jako wlasniciele firm nir mamy narzędzia do obrony przed atakami nieuczciwej konkurencji lub zartami.
Potencjalny klient pierwsze co, patrzy na ocene (n.p. 4.7) a nie czyta wszystkich komentarzy z odpowiedziami.
Ja powoli rozwazam rezygnacje z google wlasnie z tego powodu. Gdyz regularnie dostale 1gwiazdke bez tlumaczenia od osob ktorych nawet nie maja facebooka a w googlach nie istnieją.

Nieprawdziwa opinia

Najlepszy Współtwórca

Konrad,

Nie masz z czego zrezygnować. Friam tak czy siak istnieje więc każdy może ją dodać do Mapy i będzie "zbierać" opinię, a Ty tylko nie będziesz w stanie na te opinie odpowiadać. Znam wiele przypadków, gdzie zgłaszanie opinii dało efekty w postaci ich usunięcia, a nawet usunięcia fałszywych kont je wystawiających.

Pozdrawiam,

Jacek