AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 158 forumowiczów jest online
Obecnie 158 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nieprawdziwa opinia Sebastian Morawski oraz Day Maker

Nowicjusz ✭

Witam, 

na stronie mojej firmy w Google dodane zostały dwa wpisy (1 wpis i 1 ocena) , które nie są prawdziwe. W bazie danych mamy 1984 klientów i nie ma tam Sebastiana Morawskiego , druga ocena z opisem nie przekłada się do żadnej sytuacji w przeciągu połowy roku wstecz. Prosiłem o kontakt osobę wystawiającą opinie, ale niestety się nie skontaktowała. Nie chodzi o to ,że została obniżona ocena mojej firmy, bo każdy może popełnić błąd, pomimo tego, że się bardzo staramy,  ale o to aby osoba wystawiająca taką ocenę faktycznie była klientem mojej firmy.

Z poważaniem 

Adam Leśniak

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Nieprawdziwa opinia Sebastian Morawski oraz Day Maker

Najlepszy Współtwórca

Witaj Adam,

Masz możliwość merytorycznie odpowiedzieć na opinię i ją podważyć. Dodatkowo zaloguj się do panelu GMF i oflaguj ją. Pozostałe czynności już musisz zostawić zespołowi od GMF. Jeśli uznają, że opinia jest błędna/źle wystawiona to ją usuną.

Dominik Myślak