Obecnie 206 forumowiczów jest online
Obecnie 206 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nieautoryzowane przez nas dane

Nowicjusz ✭

Witam,

Ktoś bez naszej zgody dodał jakieś zdjęcia do naszego konta google.Czy jest to jakiś atak hakera ?

Nie chcemy aby nasi potencjalni klienci byli wprowadzani w błąd.Co prawda jakiś czas temu zmienialiśmy lokalizację ale było to już dawno.Prosimy o kontakt w tej sprawie.

Pozdrawiamy

Electronic Design

web site

http://www.serwis-electronicdesign.pl

Tel: 665 517 187

Niniejsza korespondencja przeznaczona jest wyłącznie dla osoby lub
podmiotu będącego jej adresatem i może zawierać poufne lub
uprzywilejowane informacje. Rozpowszechnianie, kopiowanie, ujawnianie
lub przekazywanie osobom trzecim w jakiejkolwiek formie tych
informacji jest zabronione bez uprzedniej pisemnej zgody Electronic Design.

This message may contain privileged and confidential information for
the sole use of the intended recipient. If you are not the intended
recipient, please be aware that any disclosure, copying, distribution
or use of this e-mail or any attachment is prohibited

Nieautoryzowane przez nas dane

Student ✭ ✭ ✭

Witam,

Trafiłeś na forum pomocy produktu Google Moja Firma, na którym nie ma pracowników Google a odpowiedzi na zadane pytania odpowiadają użytkownicy, którzy korzystają z tej usługi i dzielą się swoimi doświadczeniami.

Dodane zdjęcie do wizytówki w Google Moja Firma przez innego użytkownika to nie jest atak hakera. Każdy użytkownik Map Google może dodawać zdjęcia do wizytówki czy zaproponować zmianę informacji wyświetlanych na wizytówce. Opcji tej nie da się zablokować. 

Jeżeli na wizytówce pojawiło się zdjęcie, które powinno zostać usunięte to tego typu fotografię należy zgłosić poprzez oflagowanie. Wskazówki jak to zrobić dostępne są tutaj.

Pozdrawiam.