Obecnie 194 forumowiczów jest online
Obecnie 194 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Negatywna opinia

Nowicjusz ✭

Zgłaszałem u Państwa sprawę negatywnej opinii znajdującej się na stronie, ale do tej pory nie ma żadnej z Państwa strony reakcji https://business.google.com/b/112033395109629328989/reviews/l/00500457905270372911?utm_source=MyBusi...

Nie wykonywałem czynności dla wskazanej osoby, a na moje informacje nie usunięto negatywnego komentarza.

Proszę o:

- weryfikację przez Państwa tej osoby i kontakt z nią 

- informacje dotyczące możliwości identyfikacji, bowiem zamierzam w postępowania sądowym domagać się zadośćuczynienia, ale do tego potrzebuję infoacji gdzie i kogo w postępowaniu mam wskazać do udostępnienia tych danych 

Krzysztof Kuźmicki 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Negatywna opinia

Najlepszy Współtwórca

To jest forum użytkowników, tutaj zasadniczo nie ma pracowników Google.

Najlepiej odpowiedzieć rzetelnie na opinię i jeśli narusza wytyczne Google to również wskazać to w opinii i taką opinię zgłosić. Zwykle takie zgłoszenie rozpatrywane jest do kilku tygodniu. Można ponowić.

Jeśli opinia nie narusza wytycznych to zostanie.

Kontakt z Google Moja Firma: https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/Artykuly/Potrzebujesz-Pomocy-z-Twoja-wizytowka-Google-Moja...

Pozdrawiam,

Jacek

Negatywna opinia

Nowicjusz ✭

Poszukuję na wszelkie sposoby kontaktu z przedstawicielem Google lub podpowiedzi w rozwiązaniu problemu.

We wskazanym linku nie dostrzegam miejsca, gdzie mógłbym zgłosić lub rozwiązać ten konkretny problem.

Będę wdzięczny za pomoc 

Negatywna opinia

Najlepszy Współtwórca

Punkt drugi - Zaloguj się na konto właściciela wpisu, wybierz przypadek najbardziej odpowiadający lub choćby zbliżony, w ostateczności, dowolny- przejdź procedurę, a na końcu będziesz mieć opcje kontaktu. Wybierz którąś.

Pozdrawiam,

Jacek