Obecnie 288 forumowiczów jest online
Obecnie 288 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Naciągacze na wizytówki w Google Moja Firma

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Firemka, która nazywa się Krajowy Rejestr Przedsiębiorstw (rejestr.biz), przedstawiająca się oczywiście jako partner Google wciska ściemę przez telefon o terminie ważności wpisów w wizytówkach google oraz o super promocji na przedłużenie, aktualizację wpisu itp.

Przesyłam jeszcze od nich maila:

Witam Serdecznie!
Nawiązując do naszej rozmowy telefonicznej przesyłam Państwu rozwiązanie jakie przygotowaliśmy w celu aktualizacji wpisu w wyszukiwarce Google;

W kwocie jednorazowej opłaty którą proponujemy otrzymują Państwo:

Rozszerzenie konta Google + Google Moja Firma – dzięki rozszerzeniu tych kont otrzymają Państwo możliwość pełnego przedstawienia danych teleadresowych, oferty wraz z mapą dojazdu dzięki temu klient łatwiej do Państwa dotrze i bez wchodzenia na stronę internetową dowie się o Państwa ofercie

• Profesjonalna galeria zdjęć, mapka lokalizacyjna – przedstawienie graficzne Państwa możliwości oraz mapa dojazdu z nawigacją GPRS działająca na wszystkich urządzeniach mobilnych dzięki czemu 95% osób dotrze do Państwa bez najmniejszego problemu.

• Pomoc informatyka i grafika w doborze odpowiedniej treści i szaty graficznej - nasi graficy oraz informatycy pomogą Państwu w doborze odpowiednich zdjęć oraz formy graficznej wizytówki oraz pozostaną do Państwa dyspozycji w każdej kwestii dotyczącej wizytówki przez cały okres jej ważności.
  • Darmowy dostęp do panelu zarządzania wizytówką – na Państwa życzenie przekażemy dane dostępowe do wizytówki którą dla Państwa zaktualizujemy dzięki czemu będą mogli Państwo samodzielnie aktualizować swoją wizytówkę.
  • Możliwość sprawdzenia swojego statusu w Krajowym Rejestrze Przedsiębiorstw – mogą Państwo skontaktować się z naszą infolinią i sprawdzić swój status w Krajowym Rejestrze Przedsiębiorstw jak i kontrahentów z którymi chcą Państwo podjąć współprace.
  • Dwa lat wyświetlania wpisu i wizytówki – od dnia opłacenia usługi przez najbliższe 24 miesiące nie będą musieli Państwo ponosić dodatkowych opłat.
  • Trzy frazy kluczowe dzięki którym będziecie Państwo wyświetlani – ustalane podczas rozmowy z konsultantem.
  • Certyfikat Krajowego Rejestru Przedsiębiorstw – dokument stwierdzający że są Państwo sprawdzonym przedsiębiorcą w Krajowym Rejestrze Przedsiębiorstw.

Dzięki wpisowi na Krajowym Rejestrze Przedsiębiorstw od roku 2014 Państwa wyświetlania na wyszukiwarce wzrosły o 36% w okresie listopad 2014 - grudzień 2016 . Dzięki wyświetleniom chcielibyśmy umieścić Państwa firmę na 1/5 pozycji na pierwszej stronie wyszukiwarki Google.

A wszystko to jest dostępne dla Państwa w obniżonej cenie 289 zł kosztu całkowitego na 24 miesiące na całą Polskę.
Natomiast na województwo 239 zł kosztu całkowitego na 24 miesiące .

Link do Państwa wizytówki : 

Tak jak wspominałam w rozmowie telefonicznej, stała współpraca przez dwa lata, oraz można rozszerzyć działalność nie koniecznie tylko o miejscowość, ale również o województwo dzięki frazom kluczowym .

W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do Państwa dyspozycji.

Z poważaniem,

Paulina Gąszczak 
Tel: 730-776-843 / kontakt e-mail  (oddzwonię)

Krajowy Rejestr Przedsiębiorstw®
1903 Rayor ave
Cheyenne Wyoming 82001
Stany Zjednoczone
EIN: 32-0495014
Tel: 730-776-843
www.rejestr.biz 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Nowicjusz ✭

Do mnie trafił upzrejmu Pan z  Krajowy Rejestr Przedsiębiorstw dzisiaj - trudno było mi zrozumieć co faktycznie spzredaje więc poprosiłem o maila. Pieknie wyłudzają.... Treść wiadomości poniżej:

Dzień dobry.

Krajowy Rejestr Przedsiębiorstw to Firma dzięki której poszerzają Państwo swoje możliwości dotarcia do klientów i przekazania im że są Państwo wiarygodnym i solidnym przedsiębiorstwem.

Link do Państwa wizytówki firmowej (reklama w panelu bocznym):

Roczny okres wyświetlania Państwa wpisu w wyszukiwarce Google wraz mapą dojazdową Google Maps dobiega końca, miał on wypromować firmę, sprawdzić jej zainteresowanie przez potencjalnych klientów.

Dzięki zgromadzeniu ponad 3680 wyświetleń ze strony klientów od roku 2016, Państwa Firma została wyróżniona i zostało zaproponowane wyświetlanie profilu po tzw. frazach kluczowych. Raport odnośnie Państwa firmy wysyłamy do centrali Google Polska do dnia 

Jeśli chodzi o dalszą publikację firmy, mają Państwo możliwość przedłużyć wpis na okres kolejnych 2 lat, za jednorazową opłatę w wysokości 239 zł brutto.
Dostaną Państwo wówczas login i hasło do wizytówki w celu zmian oraz możliwość wyboru 3 fraz kluczowych, po których Państwa firma będzie wyświetlana w wyszukiwarce Google nie tylko po nazwie firmy, a np. po usługach jakie Państwo świadczą.

Szanowni Państwo,
W nawiązaniu do rozmowy przesyłam ofertę, o której rozmawialiśmy. Znajdują się tam szczegółowe informacje na temat usługi którą Państwu oferujemy. Poniżej przedstawiam najważniejsze informacje na temat oferty:

- Szczegółowe dane teleadresowe oraz całościowy opis firmy.
- Profesjonalna galeria zdjęć, mapka lokalizacyjna.
- Pomoc informatyka i grafika w doborze odpowiedniej treści i szaty graficznej.
- Darmowy dostęp do panelu zarządzania wizytówką.
- Licznik odwiedzin klientów Państwa wizytówki 
- 2 lata wyświetlania wizytówki.
- Do 3 Fraz kluczowych do wyświetlania.
- Certyfikat Krajowego Rejestru Przedsiębiorstw – dokument stwierdzający, iż są Państwo sprawdzoną firmą w Krajowym Rejestrze Przedsiębiorstw, firmą godną polecenia.

Dzięki wyświetleniom chcielibyśmy umieścić Państwa firmę na 1/5 pierwszych pozycji na pierwszej stronie wyszukiwarki Google

Wszystkie usługi dostają Państwo w cenie tj. 239 PLN Brutto – opłata jednorazowa na okres 2 lat

W razie pytań pozostaje do Państwa dyspozycji

Robert Gąszczak
730-776-843

1903 Rayor ave
Cheyenne Wyoming 82001
Stany Zjednoczone
www.rejestr.biz

Dot.: Naciągacze na wizytówki w Google Moja Firma

Nowicjusz ✭

do nas też dziś zadzwonili, poniżej treść e-maila.

Dzień dobry.

Krajowy Rejestr Przedsiębiorstw to Firma dzięki której poszerzają Państwo swoje możliwości dotarcia do klientów i przekazania im że są Państwo wiarygodnym i solidnym przedsiębiorstwem.

Link do Państwa wizytówki firmowej (reklama w panelu bocznym):

Roczny, darmowy okres wyświetlania Państwa wpisu w wyszukiwarce Google wraz mapą dojazdową Google Maps dobiega końca, miał on wypromować firmę, sprawdzić jej zainteresowanie przez potencjalnych klientów.

Dzięki zgromadzeniu ponad 6288 wyświetleń ze strony klientów od roku 2016, Państwa Firma została wyróżniona i zostało zaproponowane wyświetlanie profilu po tzw. frazach kluczowych. Raport odnośnie Państwa firmy wysyłamy do centrali Google Polska do dnia 27/01/2017.

Jeśli chodzi o dalszą publikację firmy, mają Państwo możliwość przedłużyć wpis na okres kolejnych 2 lat, za jednorazową opłatę w wysokości 349 zł brutto.
Dostaną Państwo wówczas login i hasło do wizytówki w celu zmian oraz możliwość wyboru 4 fraz kluczowych, po których Państwa firma będzie wyświetlana w wyszukiwarce Google nie tylko po nazwie firmy, a np. po usługach jakie Państwo świadczą.

Szanowni Państwo,
W nawiązaniu do rozmowy przesyłam ofertę, o której rozmawialiśmy. Znajdują się tam szczegółowe informacje na temat usługi którą Państwu oferujemy. Poniżej przedstawiam najważniejsze informacje na temat oferty:

- Szczegółowe dane teleadresowe oraz całościowy opis firmy.
- Profesjonalna galeria zdjęć, mapka lokalizacyjna.
- Pomoc informatyka i grafika w doborze odpowiedniej treści i szaty graficznej.
- Darmowy dostęp do panelu zarządzania wizytówką.
- Licznik odwiedzin klientów Państwa wizytówki 
- 2 lata wyświetlania wizytówki.
- Do 4 Fraz kluczowych do wyświetlania.
- Certyfikat Krajowego Rejestru Przedsiębiorstw – dokument stwierdzający, iż są Państwo sprawdzoną firmą w Krajowym Rejestrze Przedsiębiorstw, firmą godną polecenia.

Dzięki wyświetleniom chcielibyśmy umieścić Państwa firmę na 1/3 pierwszych pozycji na pierwszej stronie wyszukiwarki Google

Wszystkie usługi dostają Państwo w cenie tj. 349 PLN Brutto – opłata jednorazowa na okres 2 lat

W razie pytań pozostaje do Państwa dyspozycji

Rafał Kapuśniak
730-776-843 (kontakt SMS z krótką informacją "Proszę o kontakt" - oddzwonię bądź kontakt e-mail)

1903 Rayor ave
Cheyenne Wyoming 82001
Stany Zjednoczone
www.rejestr.biz

Nowicjusz ✭

Proszę Pana, my nie sprzedajemy produktu ! tylko usługę, a mianowicie profesjonalne

wypełnienie wizytówki, dobór odpowiednich zdjęć oraz informacji tak aby wizytówka

znajdowała się na jak najwyższej pozycji na Mapach Googlowskich, czyli? - Pozycjonowanie.

Pakiet Media Social - działania marketingowe mające na celu zdobywanie uwagi oraz

generowanie ruchu internetowego przy pomocy serwisów społecznościowych (m.in. Google

+ / Google Maps. )

Nasza firma nie sprzedaje produktu Google, ponieważ jest to karalne i nie dopuszczalne!!!

Najlepszy Współtwórca

Chciałbym tylko zapytać o kilka rzeczy.

Jak to się stało, że Klienci wchodzą w posiadanie wizytówki darmowej? Zakładacie ją?

Dlaczego okres wyświetlania wizytówki to 2 lata?

Dlaczego dopiero po roku darmowej wizytówki, Klientowi proponujecie otrzymanie loginu i hasła do wizytówki?

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

Sprawa powinna trafić do prokuratury, wciąż podają się za google:/

Nowicjusz ✭

Hahahaha jakim cudem znają statystyki nie będąc właścicielem wizytówki?

Nowicjusz ✭ ✭

Firma niestety działa dalej i naciąga klientów na płatne wizytówki...

Dzwonią również z telefonu stacjonarnego z Opola: +48 77 546 60 74

Przedstawiają się jako: Lokalni przewodnicy wyszukiwarki Google...

lokalniprzewodnicy.com.pl - domena oczywiście nie działa, służy tylko do wysyłania meili. Niestety może wprowadzić w błąd odbiorcę.

Podczas rozmowy:

Informują, że wizytówka firmy osiągnęła jakąś tam liczbę wyświetleń... Teraz oczywiście warto zająć się dalszą promocją w wyszukiwarce Google. To co proponują, to poszerzenie wizytówki, o dodanie słów kluczowych, oraz mapę dojazdu do firmy. Gwarantują 10 fraz kluczowych w TOP 3 pierwszej strony wyszukiwarki Google. Oferta ta kosztuje jedyne 349,00 zł brutto (wpis ważny dwa lata). Na e-mail przesyłają ofertę ważna 36 miesięcy. Oprócz tego wsparcie grafika i propozycję fraz kluczowych...

Jeden z oszustów podpisuje się jako:

Paweł Bicz

Lokalni Przewodnicy
Tel: 532-306-294

WEB HOLDING LLC
1903 Rayor ave
Cheyenne Wyoming 82001

zdrowysklep.net też jest podpięty podpięty pod ten adres...

Nie dajcie się nabrać... 

Dołączam zdjęcie ich oferty...Oszuści Lokalni Przewodnicy 77 546 60 74Oszuści Lokalni Przewodnicy 77 546 60 74

Profesjonalista ✭ ✭

Jak myślicie? Moze warto pomyśleć nad rejestrem takich firm?

Może jakieś stowarzyszenie gdzie po wpisaniu firmy wyskakiwałaby informacja z ostrzeżeniem?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

http://tworzeniestron-www.pl/ 

Naciągacze wy Jesteście 

Jeśli nie macie pojęcia odnośnie wizytówek  Google

Nowicjusz ✭ ✭

Krajowy R - kimkolwiek jesteś, mój post dotyczy firmy lokalniprzewodnicy.com.pl, więc nie wiem skąd taka agresywna reakcja?

A może po prostu... „Uderz w stół, a nożyce się odezwą"

Hmm... Już wiem, chyba jesteście tą samą „profesjonalna firmą" co lokalniprzewodnicy.com.pl...?

Firma wasza (piszę o Lokalnych Przewodnikach) przedstawia się jako: Lokalni Przewodnicy - Wyszukiwarka Google.

Niestety na pytania typu, czy jesteście pracownikami Google opowiadają twierdząco, że TAK!...

Dzięki temu, że jesteście „pracownikami wyszukiwarki" widzicie różne dodatkowe informacje dotyczące firmy, np. wyciągniętą z kapelusza liczbę wyświetleń - nie wiadomo jakiej wizytówki. Którą widzicie tylko Wy, bo przecież jesteście pracownikami Google i macie dostęp do tych tajnych informacji. Nakłaniacie Klientów, że za jedyne 349,00 zł i oni będą mogli tę wizytówkę zobaczyć i śledzić razem z Wami liczbę wejść... + dodacie kilka zdjęć.

A i jeszcze gwarantujecie 10 fraz kluczowych w tym soczystym pakiecie w TOP 3 pierwszej strony wyszukiwarki Google... 

Czy o czymś zapomniałem napisać?

PS. Nikt nikomu niezabrania pomóc w utworzeniu bezpłatnej mapki w wyszukiwarce Google. Ale jeżeli oferujecie takie usługi to nie podszywajcie się pod pracowników Google... Nie wciskajcie kitów nieświadomym Klientom... 

Profesjonalista ✭ ✭

@Krajowy R niestety muszę zgodzić się z @Daniel

Bardzo nie ładnie. Nie wolno podszywać się pod Google jesli to prawda.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nowicjusz ✭

Witam,

potwierdzam naciągacze rejestr.biz , chciałem zrezygnować z oferty , napisałem oświadczenie  odstąpienia od umowy i czekam na zwrot kasy do tej pory nie otrzymałem

oczywiscie przy fakturze był regulamin z mozliwością zwrotu 14 dni

Cwaniaki

Profesjonalista ✭ ✭

@Rafał K daj znać jak to wygląda :-) Jesli pieniądze uda Ci się odzyskać.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nowicjusz ✭

Tez zostaw, naciagniety na 100 pln . Zero kontaktu , meil juz nie dziala ( wraca sie po wyslaniu ) telefon nie obierany . OSZUSCI !!!!