Obecnie 226 forumowiczów jest online
Obecnie 226 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Mazury Sport Club - opinia o firmie od osoby nie będącej klientem

Nowicjusz ✭ ✭

Witam,

1. Dostałam opinię od osoby, która nie była moim klientem, prowadzę hotel nad jeziorem, nie mam domków, które opisuje Pani Julita Wojtaszak, proszę o usunięcie jej wpisu, dotyczy miejsc sąsiadujących z którymi nie mam związku, to inna firma prowadzi domki.
Napisałam w komentarzu, żeby Pani Julita sprawdziła dane firmy z której usług korzystała bo z pewnością nie jest to Mazury Sport Club, ale minęło kilka tygodni i reakcji brak.
Często klienci którzy wystawiają komentarze na takich portalach muszą załączyć fakturę/rachunek.Negatywny komentarz nie może psuć mojej opinii bo za jakość usług sąsiadów nie odpowiadam.

2. Proszę również o usunięcie komentarza ze stycznia, obiekt działa od maja do września, w styczniu jest zamknięty, nie jest to osoba, która była moim klientem latem, wpisywanie negatywnych opinii bo ktoś ma dostęp do internetu i zły humor to jednak zbyt mało.

Proszę o zrozumienie w obu kwestiach i usunięcie komentarzy, które nie dotyczą mojej firmy.

Pozdrawiam,
Małgorzata Korecka
Mazury Sport Club
tel. 508 201 674

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Małgorzata K
październik

Nowicjusz ✭ ✭

Witam,

dziękuję za odpowiedź, skorzystałam z podpowiedzi flagi, nie chciałam publikować tego wpisu, może mógłbyś dać mi instrukcję jak post usunąć z forum?

Pozdrawiam,
Małgorzata

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Profesjonalista ✭ ✭

Zgłoś komentarz na fladze - no i możesz ewentualnie zgłosić sprawę na policje.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Najlepszy Współtwórca

To jest forum użytkowników, nikt nie ma tutaj mocy sprawczej w usuwaniu komentarzy.

Najlepiej odpowiedzieć na opinie jako właściciel, zwracając grzecznie uwagę dlaczego opinia narusza wytyczne Google i wtedy tę opinie trzeba z konta właściciela oflagować.

https://support.google.com/business/answer/2622994

https://support.google.com/business/answer/4596773

https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/Artykuly/Jak-usunac-opinie-i-zdjecia-dodane-przez-uzytkown...

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭ ✭

Dziękuję za odpowiedź

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Małgorzata K
październik

Nowicjusz ✭ ✭

Witam,

dziękuję za odpowiedź, skorzystałam z podpowiedzi flagi, nie chciałam publikować tego wpisu, może mógłbyś dać mi instrukcję jak post usunąć z forum?

Pozdrawiam,
Małgorzata