AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 213 forumowiczów jest online
Obecnie 213 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Lokalni przewodnicy???

Nowicjusz ✭

Piszą krzywdzące opinie o usługach lub firmach, mimo że mają po kilkanascie lat. Uwaga, ta zabawa zainteresowala dzieci! To lamanie regulaminu!

 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Lokalni przewodnicy???

Najlepszy Współtwórca

Jeśli opinia narusza wytyczne - można ją zgłosić.

 

Pozdrawiam,

Jacek

Lokalni przewodnicy???

Student ✭ ✭

Przejdź do Map Google: https://maps.google.pl będąc zalogowanych danymi na które tworzyłeś wizytówkę.

Następnie najedź myszką na tą opinię, którą chcesz zgłosić do usunięcia. Kliknij na flagę, która pojawi się pod nazwą konta, z którego została wystawiona opinia. Pojawi się formularz dzięki któremu zgłosisz opinię do usunięcia.

Raczej nie jest to akcja czysto wymierzona w Ciebie ale, jak piszesz, zabawa kogoś innego. Jeżeli masz podstawy do tego, że opinia jest nieprawdą - zgłaszaj.

Lokalni przewodnicy???

Nowicjusz ✭

Mam problem, bo zgłosiłam wczoraj wystawioną opinię. Wystawiło ją dziecko (12 lat) jest kompletnie nie na temat oferowanych usług. Myślę, że głównie chodzi mu o punktu. Nadal jego wypowiedź jest widoczna. Ile czasu może trwać weryfikacja zgłoszenia?

Lokalni przewodnicy???

Najlepszy Współtwórca

Asia,

Zwykle kilkanaście dni. Polecam odpowiedzieć jako właściciel na tą recenzję i zwrócić uwagę w czym narusza politykę Google

https://support.google.com/contributionpolicy

Jesli opinia nie narusza wytycznych to zostanie. 

 

Pozdrawiam,

Jacek

Lokalni przewodnicy???

Nowicjusz ✭

Dziękuję za odpowiedź. Pierwsze naruszenie regulaminu jest takie, że osoba, która opinię dodała to 12- letnie dziecko. Założył sobie chłopiec konto i zbiera punkty. Dodatkowo mieszkamy w małej miejscowości i przejawia się niestety zazdrość, że działamy i coś robimy. Opinia kompletnie nie dotyczy usług, jest skierowana personalnie do nas (pojawiają się obraźliwe słowa i wulgaryzm, który jest umieszczony w cytacie). Poczekam zatem spokojnie, czy wpis zostanie usunięty. Czy można gdzieś zgłosić, że użytkownik jest niepełnoletni i poświadczył nieprawdę względem swojego wieku?