AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 137 forumowiczów jest online
Obecnie 137 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Ktoś ciągle zmienia mi nazwę na mapach na niewłaściwą

Student ✭

Mam problem i potrzebuję Waszej rady. Ktoś ciągę zmienia nazwę na niewłaścią Emotikon: Smutny

Jak tylko wyedytuję na prawidłową po 2 dniach znów widzę zmainy.

Nazwa jest taka jak w KRS i na stronie firmy.

Czy jest możliwość aby coś z tymi natarczywymi zmanami zrobić? Ciągnie się to już od kilku miesięcy Emotikon: Smutny

Pozdrawiam i dziękuję Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Justyna,

Nazwa na Mapach niekoniecznie powinna być zgodna z KRS. Przeczytaj wytyczne Google dotyczące nazwy:

https://support.google.com/business/answer/3038177?hl=pl

Może tam jest odpowiedź na Twój problem.

Pozdrawiam,

Jacek

Student ✭

Jacku,

Dziękuję za przesłany link do artykułu Emotikon: Szczęśliwy - jest mi znany.

Sęk w tym, że używam nazwy takiej jaką firma posługuje się w świecie rzeczywistym – znajdującej się w witrynie sklepowej, na stronie internetowej i na artykułach firmowych, a także znanej klientom.

Natomiast ktoś mimo to uporczywie zmienia nazwę mojej firmy Emotikon: Smutny

Pozdrawiam,

Justyna

Student ✭

Postanowiłam skontaktować się z supportem i pomogli mi w tym temacie Emotikon: Szczęśliwy

Mój problem został przesłany do techników i problem został rozwiązany! Emotikon: Szczęśliwy

Jak narazie jest spokój Emotikon: Szczęśliwy 

Najwyraźniej nie do końca ktoś orientował się w rzeczywistej nazwie firmy i próbował uparcie ją zmienić.