AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 152 forumowiczów jest online
Obecnie 152 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Jakim prawem

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Ottzymałem opinię na pałę. Nie znam tej Pani, nigdy jej nie widziałem, nie świadczyłem usług dla w/w, a ona dodała mi 1 gwiazdkę. Musi być jakiś sposób by udowodnić że to zbieranie punktów. Znalazłem jej konto na facebook i próbowałem dowiedzieć się czemu to zrobiła. Nie odpisała mi. Napisałem do jej chłopaka i też cisza. Ci ludzie są z krajów oddalonych o setki kilometrów. Oflagowałem i zgłosiłem a następnie odpisałem odpowiedź w opini która prostuje cała sprawę ale to szpeci jak nic :/

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Jakim prawem

Najlepszy Współtwórca

Niestety, to wszystko co możesz zrobić:

https://support.google.com/business/topic/6001257

Pozdrawiam,

Jacek

Jakim prawem

Student ✭

Panie Jacku czytam forum po raz pierwszy bo spotkała mnie krzywda w postaci hejtu zamiast opinii i jestem przerażona bo najczęściej Pan jako expert odpisuje jak powyżej- "i to wszystko co możesz zrobić". Czy na pewno? Dlaczego nie chcecie pomóc w usuwaniu takich nieprawdziwych informacji?

Jakim prawem

Najlepszy Współtwórca

Pani Agnieszko jesteśmy takimi samymi użytkownikami forum jak Pani. Nie pracujemy w Google. Pomagamy tak jak możemy i jak jest napisane w supporcie, bądź z własnej praktyki.

Ostatnie dwa pytania należałoby skierować do supportu Google Moja Firma.

Dominik Myślak

Jakim prawem

Student ✭

Panie Dominiku, a czy do Google Moja Firma można wysłać maila lub zadzwonić? W ramach własnych umiejętności poruszania się w internecie, a nie są one doskonałe, nigdzie nie udało mi się znależć takiego kontaktu. Pozdrawiam Agnieszka M

Jakim prawem

Najlepszy Współtwórca

Będąc na swoim koncie GMF możesz kliknąć menu po lewej strony, tzw. hamburger.

Po rozwinięciu będzie pomoc, ale ciężko tu znaleźć formularz, czy telefon.

Jeśli posiadacie konto Google AdWords, to możesz zadzwonić na infolinię 800 702 380, podajesz numer ID konta AdWords, a potem wybierasz o czym chcesz porozmawiać i bodajże pod 3 jest Google Moja Firma. 

Połączysz się z zespołem Google Moja Firma, ale zgłoszenie takiej opinii nawet telefonicznie, wątpie by przyspieszyło całą procedurę.

Dominik Myślak

Jakim prawem

Student ✭

Dziękuje za podpowiedż, pozdrawiam serdecznie Agnieszka M