AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 229 forumowiczów jest online
Obecnie 229 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Jakim cudem ktoś ingeruje w moje zdjęcia firmy w firmowej wizytówce!?

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

 

Witam.

Pytanie kieruję do kogoś z google!

Moje pytanie brzmi: co to ma być!? Jakim cudem ktoś dodaje sobie zdjęcia do mojej wizytówki firmowej po czym te zdjęcia mają bezpośredni wpływ na to co jest wyświetlane przy mojej wizytówce firmy!?!?!?

Teraz jak ktoś wyszuka moja firmę to zamiast moich zdjęć które ja ustawiam sobie we własnej wizytówce firmowej są niewidoczne tylko pojawiają się jakieś z przeproszeniem z "d---y" zdjęcia jakiegoś faceta!? Które w dodatku nie są w ogóle związane z moja działalnością?! Jakim cudem!? Proszę o wyjaśnienie! Po czym przychodzą mi powiadomienia na moją skrzynkę gmaila informujące mnie o tym fakcie ale są to dwa osobne maila z informacją że dodały to dwie różne osoby!? O co chodzi!? To jest normalne? Co to ma być? że dodał je klient? Jaki klient? Jaki customer? To każdy może sobie wstawić do mojej wizytówki co chce?! Czytaj: może SABOTOWAĆ defakto moją stronę i moją firmę!? To jest to słynne bezpieczeństwo googla nad którym tak czuwacie!? I teraz ja tego nawet nie mogę wyrzucić? A jak wstawi tam zdjęcia pornograficzne to co? To ja też muszę sam sobie to zgłosić żebyście zareagowali? Bo może ja teraz zamiast alarmów będę sprzedawał wibratory!? Co to ma być?!

CO TO MA BYĆ!?!?!?!?!?!?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Jakim cudem ktoś ingeruje w moje zdjęcia firmy w firmowej wizytówce!?

Najlepszy Współtwórca

Witam,

Pamiętaj, że jesteś na forum użytkowników i jako użytkownicy możemy odpowiadać. Aby skontaktować się z supportem Google Moja Firma musisz zadzwonić do supportu bądź uzupełnić formularz.

 

Każdy może dodać do Twojej wizytówki zdjęcia i opinie.

 

Możesz przeczytać ten artykuł jak można usunąć taką opinię bądź zdjęcie https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/Artykuly/Jak-usunac-opinie-i-zdjecia-dodane-przez-uzytkown...

Dominik Myślak

Jakim cudem ktoś ingeruje w moje zdjęcia firmy w firmowej wizytówce!?

Nowicjusz ✭

Witaj.

Dzięki za podpowiedzi. Ale jak zwykle wszystkie linki nic nie dają. Najlepsze jest to, że idę krok po kroku, które są opisane i za każdym razem coś się nie zgadza tzn. nie ma tego fizycznie co jest opisane w pomocy. Szlak jasny trafia człowieka jak ma cokolwiek zrobić w googlu. To jest paranoja. Rozumiem, że każdy ma prawo dodawać swoje zdjęcia i oznaczać miejsca ale jakim cudem można było zrobić tak, że może to zrobić każdy na czyjejś wizytówce i to teraz ja muszę szukac rozwiązań i próbować się tego pozbyć!? Powiedz czy Ty uważasz to za normalne? Czy nie mam racji w tym co piszę teraz i w tym co napisałem poprzednio? Gość dodaje sobie zdjęcia z wycieczki a ja muszę się bawić bo w wizytówce mojej firmy zamiast moich produktów i usług, widać pozdrowienia jakiegoś gościa z wakacji. I zdjęcia te mają moc nadrzędną nad moimi zdjęciami i pokazują się u mnie po wyszukaniu w google, zmieniając przy tym wizerunek mojej firmy! Jak by to było tylko na mapach to bym to "olał". Ale kurde żeby pokazywały się w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce googla?!

Po prostu tego nie rozumiem.

 

Ps. link który podałeś opisuje procedurę ale nic z niej nie wynika bo tak jak napisałem wyżej, przychodzi taki krok, który nie jest możliwy do zrobienia bo najzwyczajniej nie ma tych rzeczy o których pisze pomoc i jej kolejne kroki.

 

Pozdrawiam.

Jakim cudem ktoś ingeruje w moje zdjęcia firmy w firmowej wizytówce!?

Najlepszy Współtwórca

Na tym forum jest bardzo wiele tematów poruszających kwestie dodania opinii bądź dodania "zewnętrznego" zdjecia. Zerknij proszę na te wątki, bo wiele w nich zostało napisane na ten temat.

Nie mi oceniać usługę Emotikon: Mrugający  tak działa, że każdy może wrzucić zdjęcie czy opinię.

 

Staraj się wrzucać więcej Swoich zdjęć dobrej jakości, to jest szansa, że to Twoje zdjęcia będą pojawiać się zamiast wrzucanych przez Klientów.

Dominik Myślak