Obecnie 263 forumowiczów jest online
Obecnie 263 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Jak zgłosić profil używany do "płatnego" opiniowania

Nowicjusz ✭

Witam,

pytanie powtarza się i wraca jak bumerang...

Wiadomo usuniecie opinii jest trudne i wręcz niemożliwe... ale chciałem zapytać z innej strony: jak zgłosić ewidentny profil do pisania opinii

przykład:

https://www.google.com/maps/contrib/114213041746255140830/reviews?_ga=2.126899533.157906915.15040700...

Pani w jednym tygodniu była u kilku fryzjerów, była w kilku hotelach, (w tym i psim CITEmotikon: Mrugający)

sprawa ma drugie dno bo w ostatnim czasie zgłosiła się firma która "może dodawać pochlebne opinie za odpowiednią cenę" - oczywiście odesłałem na drzewo, ale jak widać zaczynają się pojawiać nagle negatywy ni stad ni zowąd... niestety mój błąd (bo się nie spodziewałem) nie mam namiarów na tą firmę. Już się do mnie odzywają inne pokrzywdzone wpisami firmy, że też nie przyjęli oferty firmy, po czym zaczęły pojawiać się negatywy.

oflagować można co uczyniłem, ale nie można zgłosić podejrzenia "płatnego opiniowania" - nie ma takiej opcji.

czy jest jakiś mail aby móc opisać w/w sytuację i aby G wzięło pod lupę taki profil?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Nowicjusz ✭

Długo czekać nie musiałem... Jakimś dziwnym trafem przed chwilą zgłosiła się firemka "Intel C.O.":

- Najprawdopodobniej zauważyli Państwo niepochlebna opinie... (potok słów) dlatego proponujemy objęcie firmy pakietem ochronnym... (nastepny potok słów)

ewidentne naciąganie i oszukiwanie... próbuję się dodzwonić do G... ale chyba nie ma takiej możliwości po po 1h dzwonienia echo... mail nie mogę odszukać. Jak by ktoś miał jakiś sprawdzony kontakt (mail lub najlepiej telefon) byłbym wdzięczny.

Najlepszy Współtwórca

Opinie takiej osoby powinny być zgłaszane przez różnych użytkowników.

Najlepiej by właściciele różnych firm też to zgłosili, ale najpierw warty by odpowiedzieli, rzeczowo i merytorycznie pod opinię, dlaczego jest "nie taka". Im więcej zgłoszeń takiego profilu, tym - wiadomo.

Pozdrawiam,

Jacek