Obecnie 329 forumowiczów jest online
Obecnie 329 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Jak usunąc nieprawdziwą opinię na temat mojej działalności?

Nowicjusz ✭

Pacjentka w kłamliwy sposób opisuje przebieg wizyty naruszając moje dobre imię tylko dlatego, ze nie otrzymała żądanych(telefonicznie w dn.następnym po odbytej wizycie) bezpodstawnie  zwrotu kosztów(100zł)za wykonane zdjęcie panoramiczne, na które podczas wizyty wyraziła zgodę,nie wyrażając zadnego niezadowolenia. Pacjentka przed przystąpieniem leczenia  podpisała oświadczenie,że zapoznała się z regulaminem gabinetu-co jest jednoznaczne z zapoznaniem się z cennikiem.Cennik umieszczony jest również na stronie internerowej. 

Jak usunąc nieprawdziwą opinię na temat mojej działalności?

Student ✭ ✭ ✭

Witam,

Jeżeli opinia narusza, którąś z zasad, które opisane są tutaj: https://support.google.com/business/answer/2622994?hl=pl to tego typu opinie można oflagować jako niewłaściwą. W ten sposób zostanie ona sprawdzona przez Google 

i jak będzie naruszać zasady to zostanie usunięta. Takie oflagowanie możecie wykonać postępując w ten sposób:

- odszukać firmę na Mapach Google (najlepiej podając nazwę firmy i adres)

- w panelu z informacjami o firmie kliknąć "opinie" a następnie kliknąć w trzy pionowe kropki widoczne w prawym górnym rogu opinii, którą chcecie zgłosić 

- wybierz odpowiednią przyczynę zgłoszenia naruszenia i prześlij. Sugeruję uzbroić się w cierpliwość, może chwilę potrwać zanim sprawdzą opinie.

Drugą możliwą opcją jest odpowiedź na opinie i opis przebiegu zdarzenia z perspektywy właściciela firmy. Takie odpowiedzi widoczne są pod opinią dla wszystkich innych użytkowników. Tutaj są dodatkowe informacje na ten temat: https://support.google.com/business/answer/3474050?hl=pl

Jeżeli macie kontakt z tym klientem i dojdziecie do porozumienia i rozwiązania tego sporu to również on sam może dokonać zmiany opinii (na pozytywną) albo jej usunięcia.

Powodzenia!