AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 116 forumowiczów jest online
Obecnie 116 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Indywidualna Praktyka Lekarska Jarosław Popowski, Płock, A.Krajowej 9

Nowicjusz ✭

Dzień dobry, Państwu.

Pacjentka, The Lili, autorka fałszywej informacji dot. mojej aktywności lekarskiej zamieściła przed 3mies. komentarz w G+ dyskredytujący mnie jako lekarza. Oczekuję usunięcia tego komentarza i podania jej adresu mailowego i udostępnienia danych personalnych dla organów władzy. Moje poprzednie zgłoszenia o naruszeniu zasad opiniowania w G+ zostały przemilczane. Portal dopuszcza kłamliwe treści swoich użytkowników i nie reaguje na wielokrotnie zgłaszane naruszenia regulaminu.

Z poważaniem: Jarosław Popowski,lek.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Indywidualna Praktyka Lekarska Jarosław Popowski, Płock, A.Krajowej 9

Najlepszy Współtwórca

Witam Panie Jarosławie,

Jeśli odpowiedział Pan merytorycznie na opinie oraz oflagował ją w panelu Google Moja Firma, to praktycznie wyczerpał Pan możliwości zgłoszenia takiej opinii do odpowiedniego działu.

Przypominam, że to forum użytkowników i nie ma tu pracowników Google, by spełnić Pana wymagania co do usunięcia opinii.

To co Pan może jeszcze zrobić, to jeśli posiada Pan konto AdWords, zadzwonić na numer supportu 800 702 380, podać 10 cyfrowy numer ID konta AdWords a następnie 2 i przekazać Swoje uwagi konsultantowi.

Dominik Myślak