Obecnie 152 forumowiczów jest online
Obecnie 152 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Hejt zamiast merytorycznej opinii.

[ Edytowane ]
Student ✭

Ten wpis został zedytowany przez Community Manager, proszę pamiętać żeby nie publikować danych osobowych, jest to wbrew zasadom naszego forum. Dbajmy o prywatność i bezpieczeństwo chroniąc swoje jak i innych dane osobowe.

Witam,

prowadzę ośrodek agroturystyczny Flamandia w Wilamowicach od 8 lat

Po raz pierwszy zdarzyło mi się , że gościom którzy zaplanowali w agroturystyce pobyt, nie spodobał się nasz ośrodek i postanowili zrezygnować z wypoczynku.

Dodam, że ośrodek zawsze jest czysty i zadbany, spełniamy wszystkie wymogi i bardzo dbamy o czystość co często w opiniach doceniają nasi goście.

Ponieśliśmy stratę gdyż utrata gościa na tydzień w szczycie sezonu to dotkliwa sprawa przy małej działalności, ale cóż każdy ma prawo wyboru, uszanowałam tą decyzję.

Jednak to co nas spotkało po tygodniu od zajścia przeszło nasze pojęcie. Fala hejtu od gości którzy zreygnowali która nadal trwa.

Używają obrażliwych słów, atakują, straszą, wpisują opinie które ni jak mają się do rzeczywistośći.

Dodatkowo opinię wpisała też rodzina tych ludzi która nigdy u nas nie była. Osobą rezerwującą była :

Pani Katarzyna ***********

Pobyt w Ośrodku Agroturystycznym Flamandia w Wilamowicach.

Domek z łazienką i aneksem kuchennym, ogródkiem dla zwierząt. 7 nocy.

Nielimitowany dostęp do kortu tenisowego.

Katarzyna ********

ul.

Termin 29.07.2017-5.08.2017

Ilość osób 5 + 2 koty

Wartość pobytu 220 zł za dobę

Hejt który wpisuje ta Pani nie zawiera prawdy.

Na naszej stronie są dokładne zdjęcia, jest opis, jest regulamin z którym zawsze proszę aby zapoznał się każdy dokonująca rezerwacji, potem wysyłam Voucher jako formę umowy prawno cywilnej.

Pani Katarzyna ********, magda z i Tofleg Film to jedna rodzina pisząca o tej rezygnacji wymyślająca kolejne dziwne arumenty aby nas jak najmocniej upokorzyć, obrazić, zniszczyć. W  ośrodku była tylko Katarzyna ********, pozostałe osoby wpisują opinię pod jej prośbę/polecenie?

W swych sądach nie zwarzają na nic i na nikogo, nie liczy się że domek był dla nich przygotowany, czysty, czysta pachnąca pościel, naczynia wymyte w zmywarce, Nie piszą żę doba zaczyna się u nas o 14.00 a oni przyjechali o 11.00 gdy ja była na zakupach i poprosiłam ich aby wjechali na obiekt i rozgościli się do mojego powrotu. Nie odesłałam ich aż wrócę bo zawsze szanuję gości i rozumiem zmęcze z podróży. Zaufałam im oferując samodzielny wjazd na ośrodek, zamiast czekanie pod bramą do 14.00 w samochodzie w upalny dzień.

Co oni zrobili w tym czasie, bez mojej wiedzy weszli po pierwszego lepszego domku, wykonali zdjęcia stojącej z boku starej nieużywanej przyczepy, nakręcili się negatywnie i gdy przyjechałam by ich oprowadzić po obiekcie i przekazać klucze zaatakowali wyzwiskami, urządzili jadkę, wsiedli do samochodu i odjechali.

A po tygodniu rozpoczał się atak hejtu.

Nie piszą że szukali taniej ceny w agroturystyce a w jej ramach oczekują standartu hotelu z 5 gwiazdami.

Nie piszą że przyjmujemy rodziny ze zwierzętami a oni za pobyt 5 osób i 2 kotów mieli zapłacić jedynie 220 zł za noc, że cena była z rabatem bo cennikowo to wychodziło 260 zł

Nie piszą że w cenie noclegu udostępniamy do dyspozycji gości za darmo kort tenisowy, darmowe rakiety i piłeczki, basen, całą pozostałą infrastrukturę ośrodka, darmowe przejażdzki meleksami.

Wylewają na mnie swój jad bez deka litości, tylko dlatego że im się nie spodobał obiekt, to jest niesprawiedliwe.

Bardzo proszę o pomoc, to nie są merytoryczne opinie które niosą pomoc w wyborze ośrodka, to hejt który zawiera nieprawdę, nasiąknięty jest nienawiścią, ma na celu zniszczyć drugiego człowieka.

Jest mi bardzo, bardzo przykro ża tak niesprawiedliwe opinie wpisują ludzie którzy nawet nie pozwolili się ugościć, nie chcieli zmienić domku w ramach reklamacji na inny, nie chcieli nic oprócz ataku agresjii który nadal trwa.

Tak jak Wy, stale rozwijam swoją działalność. Aby sprostać wymaganiom związanym z zapewnianiem jak najlepszych warunków wszystkim moim gością. Jednak jak widać znajdzie się zawsze jedna osoba która nie chce skorzystać z serca na dłoni woli opluć i kopnąć człowieka, angażując do swych złych działań kolejne osoby które ze sprawą nie mają nic wspólnego.

Łamane są wszystkie zasady zamieszczania opinii w społeczności googla. Proszę o pomoc.

Uprzejmie proszę o pomoc,

proszę o anulowanie opini zawierających nienawiść, obrazę i hejt.

Agnieszka Michalaszek

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Witam,

Proszę nie podawać danych osobowych na forum.

Proszę odpowiadać na opinie grzecznie, merytorycznie i rzeczowo, nie naruszając danych osobowych (zgodnie z: https://support.google.com/business/answer/6001256?hl=pl) - np., że wystawiający nie przebywał w Państwa ośrodku, albo, że nie ma Pani możliwości usuwania opinii ani blokowania użytkowników, bo robi to Google tylko wobec opinii, które naruszają wytyczne: https://support.google.com/business/answer/2622994

Proszę też, po udzieleniu odpowiedzi, o oflagowanie takiej opinii, która narusza powyższe wytyczne.

Pozdrawiam,

Jacek

Community Manager

Droga Pani Agnieszko,

Może Pani oflagować opinie które naruszają zasady Google. Instrukcje znajdzie Pani w tym artykule.

Pozdrawiam,

Gosia

Community Manager

Student ✭

Dziękuje, już to zrobiłam. Jednak fałszywa opinia boli, chciałoby się prosić o szybką reakcję a ona nie nadchodzi. Pozdrawiam Agnieszka M

Student ✭

Dziękuje za odpowiedź, już to zrobiłam, ale nie ma reakcji na którą liczyłam, pozdrawiam Agnieszka M

Student ✭

Moi drodzy, niestety hejt którym akuje Katarzyna G z obiadydomwe we Wrocławiu nie ma końca. Wczoraj otrzymałam maila od tej Pani a dzisiaj kolejny negatyw od osoby która nigdy nie była gościem naszego ośrodka. To bardzo przykre, to kolejny Hejt Negatyw z polecenia Pani Katarzyny G. z domoweobiady we Wrocławiu
Cyutuję wczorajszego maila do mnie : " Pożałujesz że zamówiliśmy u Was nocleg z którego nie skorzystaliśmy bo się nam nie spodobało, dobrze że przez 7 dni miałaś pusty domek. Zniszczymy Cię bo nie zwróciłaś nam 22o zł zaliczki, mamy dużą rodzinę i wielu znajomych, codziennie wstawimy kolejny negatyw. "

I własnie się to dzieje.

Odpisała, może mało elegancko, ale brakuje mi słów i sił na ten systematyczny atak.

Jeśli chcecie zjeść we Wrocławiu to omijajcie kuchnie z której jadem zieje jak z Wawelskiej Groty Smoka !!! Na szczęście całe grono naszych gości/ nie tylko znajomych i rodziny/, potrafi docenić naszą pracę, starania i dbanie o nich w ośrodku Flamandia. Dziękuje naszym turystom za dobrą i pozytywną enrgię. Zwrot zadatku jest oczywiście możliwy, nie jest to duża kwota, choć nasza strata dotyczy pobytu tygodniowego. Zamawiający zobowiązany jest spełnić odpowiednie warunki- fala Hejtu jaką prowadzi Katarzyna G.nie spełnia ich niestety. Julia Duda nigdy nie była gościem naszego ośrodka.

Czy experci mogą mi podpowiedzieć dobre rozwiązanie?

Pozdrawiam, Agnieszka M

Najlepszy Współtwórca

Aaa - czyli problemem jest zwrot zaliczki.

Moim zdaniem najlepiej iść do prawnika, a i samemu warto przemyśleć to, co się pisze "w kontrze".

Pozdrawiam,

Jacek

Student ✭

Zwrot zaliczki nie jest problemem, aczkolwiek w naszym regulaminie jest jasna informacja że wartość wpłaty zadatku nie podlega zwrotowi. Ja spełniłam ze swej strony zamówienie, domek czekał na przyjazd gości na 7 dni, poniosłam wymierną stratę.  Dodatkowo spotkała mnie fala hejtu zatem mam jeszcze dopłacić do hejtu? Nie po to prowadzi się legalnie firmę, aby być obrażanym i jeszcze za to płacić. Prawnik zajmuje się już sprawą, hejt jest ścigany w naszym kraju z urzędu. A co niewłaściwego napisałam w odpowiedzi na komentarz? Uprzejmie proszę o odpowiedź, może jestem czegoś nieświadoma?
Poz, Agnieszka M

Dot.: Hejt zamiast merytorycznej opinii.

Nowicjusz ✭

Witam,

proszę o informację jaka jest możliwość kontaktu z osobą wystawiającą opinie.

Opinia jest anonimowa, a trudno odpowiadać na jedna gwiazdkę jak nie wiadomo o co chodzi.

pozdrawiam

Student ✭

Mam kontakt z hejtującą ponieważ wypisuje do mnie tez obraźliwe maile. Jej działanie jest celowe i złośliwe, namawia do wpisów osoby które nigdy u nas nie nocowały i nie mają z nami nic wspólnego.