AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 101 forumowiczów jest online
Obecnie 101 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Fikcyjne negatywy, przeklejane z innych serwisów

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Witam. Mamy wizytówkę nie długo. Nagle po pewnym czasie hurtowo pojawiają się negatywy po 2-3 jednego dnia. Po sprawdzeniu okazuje się, że ktoś przekleje negatywy z innych serwisów jedynie zmieniając nazwisko. Konta za pewne fikcyjne. Zgłosiliśmy to do google ale oni napisali, że nie podejmą działań i mamy się dogadać z wystawiającym a przecież to konta fikcyjne. sytuacja jest ewidentna, dla przykładu:

 

Ta opinia: https://www.google.com/maps/contrib/104102994904871070381/reviews?hl=pl-PL&sa=X&ved=0ahUKEwiC-8PV7an...

 

Przeklejona z : https://www.znanylekarz.pl/barbara-szpyrka/dermatolog/chorzow ,  z dnia 28 października 2013  jedynie nazwisko zmienione. Tam została dodana przez Agata T dla zupełnie innego lekarza. Tutaj Katarzyna J . 

----------------------

Ta opinia: https://www.google.com/maps/contrib/100387261880625752869/reviews/@50.2195112,18.9729382,17z/data=!3...

 

Przeklejona z  https://swiatprzychodni.pl/osrodki/ars-derm-s-c-nzoz-poradnia-dermatologiczna-t-lesinska-a-niedziels...

Marzena 18-05-2017 12:18 , Inne miasto inna przychodnia.

---------------------

I takich przykładów było/jest więc. I co można zrobić w takiej sytuacji skoro google odpisuje że pozostawi jak jest a ktoś szkaluje nas w internecie. A sytuacja ewidentna , wpis przeklejony z innego serwisu gdzie był wystawiony zupełnie innej przychodni.

Czy jest jakieś rozwiązanie? 

Pozdrawiam

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Fikcyjne negatywy, przeklejane z innych serwisów

Nowicjusz ✭

Czyli sytuacja bez wyjścia? Google nawet tak ewidentnych negatywów od konkurencji nie jest w stanie usunąć? Wydaje się, że te zgłoszenia "oflagowanie"  są robione automatycznie i nikt nie czyta treści zgłoszenia tylko automat odpisuje że " postanowili zostawić jak jest".

Fikcyjne negatywy, przeklejane z innych serwisów

Najlepszy Współtwórca

W tej chwili jedynie to możemy doradzać w kwestii opinii. Jesteśmy takimi samymi użytkownikami jak Ty i procedura jest taka, by oflagować daną opinię i postarać się odpisać na nią w sposób grzeczny podważając ją.

 

Również mam nadzieję, że kwestia opinii zostanie usprawniona przez Google, ponieważ jak widać po samym forum, to najczęstsze pytania.

Dominik Myślak

Fikcyjne negatywy, przeklejane z innych serwisów

Nowicjusz ✭

Tak. W zasadzie podstawowy problem. Nas dopadł ktoś i strzela po 3 negatywy jednego dnia z kont bez historii i jeszcze przekleja z innych stron negatywy z innych przychodni.

 

Myślę, że głównym problem jest to, że na te "oflagowanie" odpowiada robot nie człowiek bo przecież nasz przypadek jest tak ewidentny, że nawet słabo ogarnięty pracownik google były w stanie zauważyć ewidentność...