Obecnie 273 forumowiczów jest online
Obecnie 273 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Fałszywa opinia

Nowicjusz ✭

Serwis Opon - Auto Szyby Tomasz Rodak ul. Szybowcowa 15 wrocław, firma zweryfikowana

Witam,

piszę w związku z opinią wystawioną na koncie mojej firmy. Chodzi o opinię wystawioną przez użytkownika "GRZEGORZ SLOWIK". Chciałbym zgłosić naruszenie zasad, gdyż jest ona niezgodna z faktam, bowiem opisana sytuacja nie miała nigdy miejsca, a na pewno nie w mojej firmie. Podejrzewam, iż jest to wybryk konkurencji, gdyż w tym samym czasie (odstępie jednego dnia), inna firma tej samej branży również dostała negatywną - podobną opinię. Opinia ta, zawiera także informację o groźbie policją i rzekomym przyznaniu się do winy pracowników firmy, jednakże wszystko w firmie jest udokumentowane i podobna sytuacja nie ma możliwości zaistnienia. Prosiłbym o zweryfikowanie wystawionej opinii oraz jej usunięcie. Proszę również o wyciągnięcie konsekwencji wobec konta wystawiającego opinie, konsekwencji które uniemożliwiły by wymienionej osobie wystawić ponownie fałszywej opinii.

Pozdrawiam serdecznie,

Tomasz Rodak

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Fałszywa opinia

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

Możesz tylko odpowiedzieć na opinię jako właściciel. Zwróć uwagę w odpowiedzi w czym opinia narusza wytyczne, a potem możesz opinię zgłosić.

Pozdrawiam,

Jacek