AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 165 forumowiczów jest online
Obecnie 165 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Fałszywa opinia dodana przez konkurencję

Nowicjusz ✭

Czy jest jakaś możliwość usunięcia krzywdzącego wpisu dodanego przez konkurencję ?

Mam paskudny komentaż o niby zlekceważonej reklamacji i  ocenę 1 zakończone oczywiście soczystym nie polecam od użytkownika nie do zidentyfikowania który nigdy nie miał nic do czynienienia z moją firmą.

Wysłałem do google prośbę o usunięcie tego komentaża ale bez odezwy - bo nie jest to treśc obraźliwa itd.. 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Fałszywa opinia dodana przez konkurencję

Najlepszy Współtwórca

Piotr,

Opinie usuwane są tylko gdy naruszają wytyczne. Najlepiej odpowiedzieć na opinię zgodnie z wytycznymi:

https://support.google.com/business/answer/3474050?hl=pl

Jeśli narusza wytyczne to w tej odpowiedzi zwrócić na to uwagę i opinię zgłosić.

Jeśli nie narusza - opinia pozostaje. Wtedy dobra, rozsądna rozsądna odpowiedź zwróci uwagę przeglądających opinię i tylko może lepiej wpłynąć na postrzeganie Twojego biznesu przez czytających opinie.

Pozdrawiam,

Jacek