AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 264 forumowiczów jest online
Obecnie 264 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Fałszywa, krzywdząca opinia, prośba o usunięcie mojej firmy ze strony.

Nowicjusz ✭

Szanowne Google, żałuję, że założyłem na Waszej stronie wizytówkę swojej firmy. Strona założyłem, nagabywany przez Was raptem dwa tygodnie temu, a już pojawiła się negatywna opinia od trolla internetowego, który nigdy nie korzystał z moich usług. Opinia jest sprzeczna z rzeczywistością. Nie posiadacie narzędzia do weryfikacji komentujących osób. Z uwagi na to, iż od lat buduję swoją reputację na stronie Booking.com (9.7/10 i ani jednej negatywnej opinii), nie chcę korzystać z Waszych usług, gdzie każdy, kto ma na to ochotę może moją reputację niszczyć. Nie chcę być z Wami, w tak niepoważny sposób. Proszę o podanie sposobu na usunięcie stąd mojej firmy. Powyższy tekst umieściłem również w ogólnodostępnej odpowiedzi na ten komentarz.

Proszę o kontakt w tej sprawie.

Apartamenty Startowa Gdańsk

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Fałszywa, krzywdząca opinia, prośba o usunięcie mojej firmy ze strony.

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

To nie jest forum kontaktu z Google to forum pomocy użytkowników. Pomagamy jedni drugim.

Wpis na Mapach będzie istniał niezależnie od tego czy będziesz chciał go usunąć, czy nie.

W końcu mapa odzwierciedla tylko rzeczywistość. Każdy może dodać Twoją firmę do Map bo Twoja firma po prostu istnieje.

Najlepiej jest odpoweidzieć na opinię rzeczowo, a jeśli opinia narusza wytyczne warto wkazać w czym je narusza.

Potem można opinię zgłosić: https://support.google.com/business/answer/4596773?hl=pl

Pozdrawiam,

Jacek

Piszesz, że byłeś nagabywany. W jaki sposób?