AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 129 forumowiczów jest online
Obecnie 129 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Dodanie zdjęć do wizytówki w Google Moja Firma

Nowicjusz ✭

Dzień dobry, 

Do mojej wizytówki w Google Moja Firma jedna z osób dodała swoje zdjęcia. Nie są one zupełnie połączone z naszą firmą, nie znajduje się na nich nasza firma, nie jest to nasz klient. W związku z powyższym chciałabym usunąć te zdjęcia. Jak mogę to zrobić? 

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: ipc c
październik

Magister ✭

Cześć,

Jeżeli na Twojej wizytówce pojawiły się takie zdjęcia możesz je zgłosić bezpośrednio przez Mapy Google lub podczas kontaktu z supportem Google Moja Firma.

Jeżeli chcesz zgłosić przez Mapy to odszukaj firmy, kliknij w "zdjęcia" i wybierz to zdjęcie, które chcesz aby zostało usunięte a następnie kliknij w opcję "zgłoś problem" w prawym dolnym rogu ekranu Map Google i prześlij zgłoszenie. Poczekaj cierpliwie na rezultat.

Pozdrawiam ! 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: ipc c
październik

Magister ✭

Cześć,

Jeżeli na Twojej wizytówce pojawiły się takie zdjęcia możesz je zgłosić bezpośrednio przez Mapy Google lub podczas kontaktu z supportem Google Moja Firma.

Jeżeli chcesz zgłosić przez Mapy to odszukaj firmy, kliknij w "zdjęcia" i wybierz to zdjęcie, które chcesz aby zostało usunięte a następnie kliknij w opcję "zgłoś problem" w prawym dolnym rogu ekranu Map Google i prześlij zgłoszenie. Poczekaj cierpliwie na rezultat.

Pozdrawiam ! 

Najlepszy Współtwórca

Dodaj również więcej Swoich zdjęć, by mieć pewność, że takie "obce" zdjęcia nie będą pojawiać się jako pierwsze.

Dominik Myślak