AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 137 forumowiczów jest online
Obecnie 137 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Błędne Zdjęcia dodane przez osobę, z sąsiedniej lokalizacj !!!

Nowicjusz ✭

Do mojej wizytówki zostały dodane zdjęcia z obcego obiektu (sąsiednia działka). W skutek tego ponoszę realne straty finansowe, poprzez zmniejszoną ilość rezerwacji kwater. 

Temat był już zgłaszany wielokrotnie od kilku miesięcy, był nawet kontakt telefoniczny ze strony Pani pracującej dla google. Zgłosiła ona temat, jednak trzeba było czekać ponad dwa miesiące, na reakcję osób decyzyjnych ( chyba z zagranicy). Kilka dni temu błędne zdjęcia zostały usunięte... Niestety nie w całości. Dwa zdjęcia błędnie dodane są nadal wyświetlane jako zdjęcia mojego obiektu. 

Co za tym idzie odbieram telefony, z zapytaniami jaki standard swoich usług oferuję w rzeczywistości. Klienci się zniechęcają.  Dodatkowo wczoraj jakiś gimbus który nigdy nie był moim klientem dodał opinię o treści "gówno" której również nie ma możliwości usunąć. Opinia została zgłoszona, i zobaczymy ile miesięcy zajmie firmie GOOGLE usunięcie takiego spamu. Zresztą ostatnio wprowadzona funkcjonalność zbierania punktów za ocenianie miejsc na mapach google, spowodowała pojawienie się olbrzymiej ilości nieprawdziwych ocen, na skalę globalną. 

DLACZEGO FIRMA GOOGLE OBNIŻA JAKOŚĆ SWOICH USŁUG ???????????????

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Profesjonalista ✭ ✭

@greg Google ciągle się rozwija, a tych zgłoszeń pewnie dużo ma.

Sprobuj dodać nowe zdjęcia oraz pozyskiwać nowe opinie, tego typu spamowe opinie znikają zazwyczaj w ciągu kilku dni.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Najlepszy Współtwórca

Opinię zgłoś. Ze zdjęciami - kontaktuj się ponownie z pomocą.

Pozdrawiam,

Jacek