AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 269 forumowiczów jest online
Obecnie 269 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Biznes-tablica.pl - oszustwo/wyłudzenie

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Cześć,

szukam ludzi, którzy zostali oszukani przez pracowników firmy QUADRATON SP Z O O nr KRS 0000419024 mieszcząca się przy ul. Hetmańskiej 91 60-219 Poznań, numer **bleep**: 7811877812 , REGON: 302078534 działającą m.in. pod marką biznes-tablica.pl

Firma ta oferując rzekome poprawienie pozycji firmy w mapach google wyłudza pieniądze od przedsiębiorców a później duplikuje stronę w mapach uznając usługę za zakończoną. 

Szukam ludzi do pozwu zbiorowego jak również proszę pracowników firmy google o kontakt w tej sprawie. Powyższa firma podszywa się pod partnera Google, mam nadzieję że firma Google będzie zainteresowana wystąpieniem w sprawie jako oskarżyciel posiłkowy, gdyż firma Quadraton rażąco narusza dobre imię Google.

Biznes-tablica.pl - oszustwo/wyłudzenie

Profesjonalista ✭ ✭

@Studio Filmowe Y 

Dopuki oszustwo nie zostanie dowiedzione przed sądem wstrzymał bym się z takimi określeniami ze względu na możliwość oskarżenia o pomówienie a znam sprawy gdzie wyrok dla osoby poszkodowanej zapadł przed rozstrzygnięciem.

 

Google raczej w roli oskarżyciela występować nie będzie. Jednak polecam zastanowić się nad treściami publikowanymi bo zaraz możesz otrzymać pozew od tej firmy. Tutaj wszystko już od sądu zależy. Jak coś to doniesienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa.

Zależy od tego jak słowa konstruujemy.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz